Eda Ece Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
389
Eda Ece Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eda Ece Kimdir?, biyografi sitemizde Eda Ece Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Ece Kimdir? kaç yaşında?, Eda Ece Kimdir? memleketi neresi, Eda Ece Kimdir? evi nerede, Eda Ece Kimdir? nereli, Eda Ece Kimdir? instagram, Eda Ece Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Eda Ece Kimdir? Biyografi

Eda Ece (Yasak Elma Yıldız) Kimdir? Eda Ece Kimdir? (Yasak Elma Yıldız) Nereli? Kaç Yaşında?

Eda Ece 20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.  3 kız kardeştirler. Babası Elektrik Mühendisidir. Eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Şişli Terakki Lisesi’nen mezun oldu.  Sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü’nü bitirdi. Eda Ece İkizler burcudur. Kamera önü oyunculuk tecrübeleri ile birlikte yabancı dilde birden fazla tiyatro oyununda da rol almıştır.

2011 senelerının başında Pis Yedili adlı dizide rol alan Eda Ece İngilizce ve Almanca dillerini bilmektedir. Sinema ve dizilerde rol alan güzel oyuncu “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeyno kişiliğini, 2016 senesinde Show Tv’de yayına giren “İlişki Durumu Karışık” adlı dizide de Elif kişiliğini canlandırmıştır.

Oynadığı diğer sinema filmleri ve diziler ise şöyle: “Mihriban, Hayat Bilgisi, Aşkın Mucizeleri, Bez Bebek, Mahpeyker Kösem Sultan, Adını Feriha Koydum, Kızım İçin, Kocan Kadar Konuş, Deli Dumrul, Görümce, Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Mahrumlar, Ali Ekber Cevahir, Salur Kazan: Zoraki Kahraman ve Yol Arkadaşım.”

Eda Ece, son kez 2018 senesinde vizyona giren  Deliha 2 isimli sinema filminde rol aldı.  Fox Tv ekranlarında yayına giren Yasak Elma dizisinde “Yıldız Yılmaz” kişiliğini canlandırmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.