Eda Aslankoç, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
500
Eda Aslankoç, nereli, kaç yaşında?

Eda Aslankoç, biyografi sitemizde Eda Aslankoç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Aslankoç kaç yaşında?, Eda Aslankoç memleketi neresi, Eda Aslankoç evi nerede, Eda Aslankoç nereli, Eda Aslankoç instagram, Eda Aslankoç ile alakalı her detay yazımızda..

Eda Aslankoç Biyografi

Eda Aslankoç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eda Aslankoç Tiktok fenomenidir. 8 Temmuz 2000 tarihinde dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 21 yaşındadır. Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlarla ünlendi ve kısa bir sürede önü açılan fenomenler içinde yerini almayı başardı.

Eda Aslankoç yaşamı ve biyografisi

Eda Aslankoç 1 Ocak 2000 senesinde dünyaya gözlerini açtı.  Memleketi aslen Adana’dır. Tiktok ve çeşitli sosyal platform paltformlarında paylaşımları ile ünlendi.

Kitap okumakla arasının iyi olmadığını açıklayan Eda Aslankoç enleri içinde sevdiği rengk kırmızı iken, damak tadına en uygun lezzetli yemek Adana, ve en sevdiği içecek türü ise Türk kahvesidir.

Bekar olan Eda Aslankoç şimdilerde paylaşımlarını sürdürmektedir.  Eda Aslankoç instagram hesabı için tıkayın.

Eda Aslankoç boy kilo ve hangi burç?

Eda Aslankoç boyu 1.70 cm kilosu 56 kg ve burcu Yengeç.

Eda Aslankoç sevgilisi kim?

Eda Aslankoç sevgilisi ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır. Eda Aslankoç Taha Duymaz ilişkisi, kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, nereli, ikizi, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi ilgilerini derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.