Ecrin Su Çoban kimdir, Ecrin Su Çoban kaç yaşında?

06.11.2021
976
Ecrin Su Çoban kimdir, Ecrin Su Çoban kaç yaşında?

Ecrin Su Çoban kimdir, biyografi bölümünde Ecrin Su Çoban biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ecrin Su Çoban kaç yaşında?, Ecrin Su Çoban memleketi neresi, Ecrin Su Çoban facebook, Ecrin Su Çoban nereli, Ecrin Su Çoban instagram, Ecrin Su Çoban ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ecrin Su Çoban kimdir? başlığımızın detayları..

Ecrin Su Çoban Kimdir – Ecrin Su Çoban Biyografi

2006 senesinde dünyaya gözlerini açan Ecrin Su Çoban’ın annesi bir mağazada yöneticilik yapmış,babası ise eğitimcidir.  Defne isminde bir kız kardeşi mevcuttur. Ecrin Su Çoban ortaokulda eğitim görmektedir.

2018 senesinde katıldığı O Ses Çocuklar müsabakasında gönülleri fethetmiştir. Yarışma’da ilk şarkı olarak Nil Karaibrahimgil’in Kanatlarım Var Ruhumda isimli şarkıyı seslendirmiştir. Bu şarkı ile tüm jüriyi etkilemeyi başarmıştır. Ardından çeyrek finalde Atiye’nin Ya Habibi ve yarı final de Gökçe Tik Tak şarkılarını söylemiş sonrasında finalde elenmiştir. 

Kendi ismi ile açmış olduğu Youtube kanalında 750 Bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca açtığı ikinci bir kanal olan Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası adlı kanalında da 20 Bin civarında takipçisi mevcuttur. İnstagram hesabında takipçi sayısı 218bin, ikinci hesabında ise 71bin ‘dir.

Ecrin Su Çoban, 2019 senesinde “Afili Aşk” dizisinin Afili Aşk şarkısını Aslı Demirer ile seslendirmiştir. Aynı zamanda 2019 senesinde oyunculuk kariyerine Masal Şatosu: Sihirli Davet sinema filmi ile merhaba diyen Ecrin Su Çoban’ın ilk dizisi İyi Aile babası olacaktır.

Dizi, sinema ve keyifli videolar çekmeye devam eden Ecrin Su Çoban Kocaeli’de yaşamını sürdürmektedir.

 İyi Aile Babası dizisinin oyuncu kadrosuna müdahil olan Ecrin Su Çoban,dizide Mehmet Ali’nin kızı Damla Pamuk’a hayat verecek.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.