Ecmel Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
445
Ecmel Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ecmel Kılıç Kimdir, biyografi sitemizde Ecmel Kılıç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecmel Kılıç kaç yaşında?, Ecmel Kılıç memleketi neresi, Ecmel Kılıç evi nerede, Ecmel Kılıç nereli, Ecmel Kılıç instagram, Ecmel Kılıç ile alakalı her detay yazımızda..

Ecmel Kılıç Biyografi

Ecmel Kılıç kaç yaşında, kimdir, aslen nereli, boyu, kilosu, burcu? Ecmel Kılıç açık hali,eski hali, estetik oldu mu? Ecmel anlamı ne? Ecmel Kılıç nişan, gelinlik modeli? Ecmel Kılıç Sena Sever kavga nedeni ne? Ecmel Kılıç eşi ne iş yapıyor, mesleği, eski sevgilisi? Ecmel Kılıç ne zaman evlendi, bebeğinin adı?  Sipsecmel Ecmel Kılıç instagram ve youtube hesabı? Ecmel Kılıç yaşamı ve biyografi detayları.

Ecmel Kılıç 17 Kasım 1995 tarihinde 6 kardeşli geniş bir ailede İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Tam adı Ecmel Beyza Kılıç olup aile kökeni Çerkez ve memleketi aslen Çorumludur.

Ecmel Kılıç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ecmel isminin anlamı; Ecmel Arapça kökenli bir kelime olup, güzelinde güzeli, çok çok güzel, en güzel gibi anlamlar taşımaktadır. Türkiye ve Ortadoğu’da hem erkek hem de kadınlara verilen bir isimdir.

Ayrıca instagram kullanıcı adı Sipsecmel olan Ecmel Kılıç’ın kullanıcı adının anlamı ise Çerkez kökenli bir kelime olup sips Türkçede canım manasına gelmektedir.

Ecmel Kılıç eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde sürdü.

Fenomen, blogger, instagramer ve youtuber Ecmel Kılıç özellikle kombin kıyafetleri ile bi hayli popüler isimler içinde. Muhafazakar ve tesettür giyim kombinleri, gezi, alışveriş videoları ve önerileri, cilt bakımı, makyaj, sağlıklı beslenme postları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ecmel Kılıç fenomen olma yolculuğuna 2016 senesinde Instagram ile adım attı. 2018 senesinde da Youtube üzerinden içerikler paylaşmaya çalışan Ecmel Kılıç milyonlarca görüntüleme alan fenomenler içindedır.

Özel yaşamında Ecmel Kılıç eşi Ercan Kırlı olup bu evliliklerinden Ela isminde bir kızları dünyaya gelmiştir. Ecmel Kılıç eşi Ercan Kırlı ile üniversite saatleri civarında tanıştı ve 2018 senesinde nikah masasına oturdu. Toplam birliktelikleri 6 ay kadar sürdü. Bu birliktelik zamanla bir hayli önemli ilişki halini aldı ve sonu evlilikle taçlandırıldı.

Ecmel Kılıç Ercan Kırlı ile evlendikten sonra Ankara’ya yerleşti ve üniversite eğitimini yarıda bıraktı. Ecmel Kılıç boyu 1.68 cm kilosu 56 kg burcu Akrep.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.