Ecem Kanun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
557
Ecem Kanun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ecem Kanun kimdir?, biyografi sitemizde Ecem Kanun kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecem Kanun kimdir? kaç yaşında?, Ecem Kanun kimdir? memleketi neresi, Ecem Kanun kimdir? evi nerede, Ecem Kanun kimdir? nereli, Ecem Kanun kimdir? instagram, Ecem Kanun kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ecem Kanun kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ecem Kanun
Doğum tarihi: 20 Aralık 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Yay
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ecem Kanun nereli? Kaç yaşında?

Ecem Kanun kimdir, nereli, kaç yaşında, sevgilisi, boy, kilo, burcu, ailesi, eski hali, şimdiki hali? Evli mi? Evlendi mi? Bir döneme damgasını vuran Ayşecik Ecem Kanun için bir hayli önemli çıkış olmuştur. Kim kimdir bölümümüzde Ecem Kanun yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili en güncel bilgiler sunacağız.

Ecem Kanun yaşamı ve biyografisi

Ecem Kanun Türk dizi oyuncusudur. 1998 senesinde oynadığı Ayşecik dizisinde yıldızı parladı. Türk seyircisinin aklında çocuk oyuncu olarak hafızlara kazınan Ecem Kanun büyüdü ve şimdilerde bambaşka bir kız oldu.

Ayşecik Ecem Kanun

Ecem Kanun 20 Aralık 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı ve çocukluk dönemleri İstanbul’da geçti. Oyunculuk kariyerine 6 yaşında başlayan Ecem Kanun ailesinin desteği ile kısa bir sürede Türk halkının beğenisini kazandı.

Ecem Kanun oyunculuk kariyerine ve kameraların karşısına ilk kez 1997 senesinde “Ayşecik” adlı dizi ile başladı. Bu dizi ilerleyen senelerda farklı varyasyonlarla 2000’li senelera kadar yayınlandı. Dizinin sona ermesi ile Ecem Kanun lise eğitiminin sonrasında üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde sürdü ve bu alandan mezun oldu.

Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten güzel oyuncu bekar ve çalışmalarını farklı mecralarda sürdürmeye sürdürmektedir.

Ecem Kanun dizi ve filmleri

Ecem Kanun hangi dizilerde oynadı, oynadığı filmler aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • Can Ayşecik 2000
  • Kızım ve Ben 2000
  • Ayşecik 1998
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.