Ecem Erkek kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
270
Ecem Erkek kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ecem Erkek Kimdir, biyografi sitemizde Ecem Erkek ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecem Erkek kaç yaşında?, Ecem Erkek memleketi neresi, Ecem Erkek evi nerede, Ecem Erkek nereli, Ecem Erkek instagram, Ecem Erkek ile alakalı her detay yazımızda..

Ecem Erkek Biyografi

Türk Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusudur.

1989 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini bitirdiktan sonra Mamak Belediyesi Konservatuarında tiyatro eğitimi almıştır. Oyuncu olmak isteyen Ecem Erkek Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimleri almış. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı Bölümü’nden mezun olmuştur. Birçok tiyatro oyununda yer almıştır.( Üç Kuruşluk Opera, Romeo ve Juliet, Şark Dişçisi) kamera karşısına ilk kez 2017 senesinde yayına giren “Hayat Sırları” dizisinde rol almıştır. Daha sonra Hakan Muhafız, Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü” dizilerinde ve filmlerinde oynamıştır. 2017 senesinde “Güldür Güldür Show” kadrosuna dahil olmuş ve burada Naime kişiliğine hayat vermektedir.

güldür güldür show

Ecem Erkek 1.64 boyunda, 61 kg. Ecem Erkek 2016 senesinde Yüce Armağan Erkek ile evlenmişti. Çift 2020 senesinde boşanmışlardır.

Ecem Erkek Oynadığı Dizi ve Filmleri

  • 2021 – Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?
  • 2017-2021 Güldür Güldür Show
  • 2020 – Hakan Muhafız
  • 2017 – Hayat Sırları
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.