Ecem Erkek Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

19.09.2021
290
Ecem Erkek Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Ecem Erkek Kimdir?, biyografi bölümümüzde Ecem Erkek Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Ecem Erkek Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Ecem Erkek Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(1) (0)
Ad Soyad Ecem Erkek
Meslek Oyuncu
Yaşı 32 (1989-06-24)
Boyu 1,64
Kilosu 61 KG
Burcu Yengeç
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yüce Armağan Erkek
Doğum Yeri Ankara

Ecem Erkek Kimdir? Biyografi

Ecem Erkek, 24 Haziran 1989 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim eğitimini Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nde tamamlamıştır.  

Oyuncu olma kararını liseyi bitirmenin sonrasında veren Erkek, 2007-2008 senelerında Mamak Belediyesi Konservatuvarı’nda tiyatro üzerine eğitim almıştır. Kendisini bu alanda geliştirmek istemesi sebebiyle, 2008 senesinde Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda de diksiyon eğitimi almış ve 2009 yılı itibariyle de Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerliğe başlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitim hayatına Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı ile devam etmiş ve 2015 senesinde başarıyla mezun olmuştur.

Kameralar karşısına ilk kez 2017 senesinde ‘Hayat Sırları’ adlı televizyon dizisi ile geçen güzel oyuncu, şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Güldür Güldür’ adlı program ile seyirci karşısına çıkmaktadır.  

Programda canlandırmış olduğu Naime kişiliği ile büyük bir ün edinen tecrübeli oyuncu, büyük bir hayran kitlesi edinmeyi de başarmıştır.  

Yengeç burcu detaylarına sahip olan Ecem Erkek, 1.64 metre uzunlukta ve 61 kilogram ağırlıktadır.  

28 Haziran 2020 Pazar 16:48
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.