Ecem Çırpan Biyografisi

Ecem Çırpan Biyografisi

12 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Ecem Çırpan kimdir? Ecem Çırpan biyografisi, Ecem Çırpan sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Ecem Çırpan memleketi, Ecem Çırpan kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Ecem Çırpan hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Ecem Çırpan biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Ecem Çırpan doğum tarihi: ??.??.1997Ecem Çırpan burcu:

Ecem Çırpan mesleği:

Ecem Çırpan, 1997 yılında Bursa’da doğmuştur. Bursa Kültür 2000 Kolej mezunudur.

2007 yılında Nilüfer Belediyespor’da voleybol oynamaya başladı. 2014 yılında Nilüfer Belediyespor’un A takımında görev yapmaya başladı.

1.85 cm boyunda olan Ecem Çırpan, Nilüfer Belediyesi voleybol takımı oyuncusu iken, daha sonra TED Spor kulübüne transfer oldu. 2 sezon orada oynadıktan sonra tekrar Nilüfer Belediyesi voleybol takımına geri geldi. Ecem Çırpan, 15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına da çıkmış, gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştu.

Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede;11 Haziran 2015 tarihinde yapılan Miss Turkey 2015 Güzellik yarışmasında birinci Ecem Çırpan oldu.

Güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra voleybola devam etmeyeceğini belirtti. Kariyerine oyuncu veya model olarak devam etmek isteyen Ecem Çırpan, gerekli eğitimleri almadan diziden teklif gelse kabul etmeyeceğini de söyledi.

Ecem Çırpan

istanbul escort bayan