Ecem Çalhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
382
Ecem Çalhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ecem Çalhan kimdir?, biyografi sitemizde Ecem Çalhan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecem Çalhan kimdir? kaç yaşında?, Ecem Çalhan kimdir? memleketi neresi, Ecem Çalhan kimdir? evi nerede, Ecem Çalhan kimdir? nereli, Ecem Çalhan kimdir? instagram, Ecem Çalhan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ecem Çalhan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ecem Çalhan
Doğum tarihi:  1996
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.72 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ecem Çalhan nereli? Kaç yaşında?

Ecem Çalhan kimdir, nereli, yaş, boy kilo, burcu, sevgilisi, Instagram, yer aldığı diziler, doğum tarihi, 2013 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katıldı mı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak

Ecem Çalhan yaşamı ve biyografisi

Ecem Çalhan Türk dizi oyuncusudur. 2019 senesinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizi filminde oynadığı Kamer rolü ile tanınmaya başlandı.

Ecem Çalhan 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimine İstanbul’da başladı. Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde sürdü. Daha sonra ailesi ile İzmir’e yerleşti. Kariyerine şarkı sözü yazarak başladı. Şan ve Latin dansları eğitimi aldı. Tiyatro ile de alakalı olan güzel oyuncu Metin And Sahnesi’nde oyunlara katıldı.

Oyunculuk kariyerine bilinenin aksine 2013 senesinde “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmadı. Bu yarışmaya katılan kişi ile yalnızca isim benzerliği bulunmaktadır. Ecem Çalhan 2019 senesinde ilk kez kameraların karşısına “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisinde “ Kamer Mollaoğlu” kişiliği ile oyunculuk kariyerine başladı. Başarılı oyuncu ilk dizisi ve rolü için Ordu’ya giderek şive ve aksan öğrenmiştir.

Günümüzde ailesi ile birlikte İzmir’de yaşayan Ecem Çalhan bekar ve sevgilisi yoktur.

Ecem Çalhan dizi ve filmleri

Ecem Çalhan dizileri, hangi dizilerde oynadı aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 -Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kamer Mollaoğlu)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.