Ecem Baltacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
631
Ecem Baltacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ecem Baltacı kimdir?, biyografi sitemizde Ecem Baltacı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecem Baltacı kimdir? kaç yaşında?, Ecem Baltacı kimdir? memleketi neresi, Ecem Baltacı kimdir? evi nerede, Ecem Baltacı kimdir? nereli, Ecem Baltacı kimdir? instagram, Ecem Baltacı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ecem Baltacı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ecem Baltacı
Doğum tarihi: 25 Temmuz 1994
Doğum yeri: Hatay
Boy: 1.72 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ecem Baltacı nereli? Kaç yaşında?

Ecem Baltacı kimdir, yer aldığı diziler, kaç yaşında, height, age wikipedia, boy kilo, yaş, sevgilisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ecem Baltacı yaşamı ve biyografisi

Ecem Baltacı Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2015 senesinde başladığı oyunculuk kariyerine aynı yıl O Hayat Benim dizisinde Hanife rolü ile yaptı ve tanınmaya başladı.

height, age wikipedia, boy kilo, yaş, sevgilisi

Ecem Baltacı 25 Temmuz 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise eğtimini Resim Bölümü üzerine okuyan Ecem Baltacı, liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitim hayatına Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Bölümü’nde sürdü.

Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Ayla Algan’dan kamera önü oyunculuk eğitim aldı. Kameraların karşısına ilk kez 2015 senesinde  “O Hayat Benim” dizisinde ‘Hanife’ karakteri ile adım attı. 2016 senesinde “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizisinde ‘İdil’ rolü ile seyircisini büyüledi.

2017 senesinde “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde “Selin Egemen” rolü ile bir hayli önemli kitleye sahip oldu. 2018 senesinde ilk beyazperde deneyimini “Yalnız Hayaller Kaldı” sinema filmi ile başlayan Ecem Baltacı bekar olup şimdilerde film çalışmalarına sürdürmektedir.

Ecem Baltacı dizileri ve filmleri

Ecem Baltacı yer aldığı diziler ve oynadığı tüm film projeleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 Yalnız Hayaller Kaldı Sinema Filmi
  • 2018 Fazilet Hanım ve Kızları (Selin Egemen) TV Dizisi
  • 2016 Umuda Kelepçe Vurulmaz (İdil)
  • 2015 O Hayat Benim (Hanife)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.