Ecem Atalay kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
169
Ecem Atalay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ecem Atalay Kimdir, biyografi sitemizde Ecem Atalay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ecem Atalay kaç yaşında?, Ecem Atalay memleketi neresi, Ecem Atalay evi nerede, Ecem Atalay nereli, Ecem Atalay instagram, Ecem Atalay ile alakalı her detay yazımızda..

Ecem Atalay Biyografi

Türk dizi ve sinema oyuncusu Ecem Atalay 25 Mart 1999 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Lise senelerının sonrasında üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümünde sürdürdü.

Ecem Atalay sevgilisi

Oyuncu Saim Güveloğlu’ndan temel oyunculuk dersleri aldıktan sonra kameraların karşısına ilk kez 2019 senesinde 4N1K dizisi ile adım attı. 2019 senesinde ilk kez beyazperde de rol alarak Dijital Esaret adlı sinema filminde oynadı.

Ecem Atalay kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu

2020 senesinde iki dizi film projesinde rol alan Ecem Atalay Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla Yıldız rolünü canlandırdıktan sonra aynı yıl Sol Yanım Eda rolüne hayat veren isim oldu.

Ecem Atalay boy kilo yaş

Yasemin Özbudun Talent Management oyunculuk ajansı çatısı altında çalışmalarını ilerleten genç oyuncu Ecem Atalay boyu 1.75 cm kilosu 55 kg burcu Koç ve göz rengi Mavi, saç rengi ise Sarı’dır.

Ecem Atalay yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 Sol Yanım (Eda)
  • 2020 Gençliğim Eyvah (Leyla Yıldız)
  • 2019 4N 1K Yeni Başlangıçlar (Deniz)
  • 2019 Dijital Esaret (Sinema Filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.