Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla)

26.10.2021
186
Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla)

Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla), biyografi sitemizde, Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla) başlığı altında makale bir araya getirdik. Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla) biyografisi yazımızda…

Ecem Atalay Kimdir? (Gençliğim Eyvah Leyla)

Atv ekranlarının yeni komedi dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla Yıldız kişiliğine hayat veren Ecem Atalay kimdir ve nereli? Kaç yaşında?
Boyu, burcu ve kilosu nedir? Ayrıntılar biyografi yazısında.

Ecem Atalay Kimdir?

1999 doğumlu genç oyuncu Ecem Atalay, Beykent Kolejini bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim bölümünden mezun oldu. Saim Güveloğlu’nda temel oyunculuk eğitimini almıştır.

İlk kamera önü deneyimini Dijital Esaret filmi ile yaşayan güzel oyuncu Ecem Atalay, ardından da bir gençlik dizisi olan 4N1K: Yeni Başlangıçlar’da liseli bir kız olarak seyirci karşısına çıktı.

Günümüzde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan olan Gençliğim Eyvah dizisinde bulunmaktadır. Dizide Leyla Yıldız kişiliğine hayat vermektedir.

Yasemin Özbudun menajerlikle çalışan oyuncu 1.65 boyunda ve 53 kilodur.
İnstagram kullanan güzel oyuncunun bu yazının hazırlandığı tarih saygınlığı ile hesabında 36 bin 700 takipçisi bulunmaktadır.
İnstagram adresi https://www.instagram.com/ecematalay/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.