Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi Sayfası

29.10.2021
133
Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi Sayfası

Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi, bölümünde Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Ece Vahapoğlu Kimdir? Biyografi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Ece Vahapoğlu
Ece Vahapoğlu, 8 Mart 1978 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Anneannesi Saraybosnalı, dedesi Üsküplü’dür. İlkokulu, Şişli 19 Mayıs İlkokulu’nda okuyan Ece Vahapoğlu, Şişli Terakki Lisesi’nden mezun oldu. İtalya’da işletme okuduğu The American University of Rome’u bitirdi. Fransa’da AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın daveti üzerine Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı’na katıldı.

Ece Vahapoğlu, 2001 senesinde JC Derneği aracılığıyla “Kişisel Başarı” kategorisinde Türkiye’nin En Başarılı Genci seçildi. Atv, NTV, CNBC-e, SKY TÜRK ve Cine5’te programlar hazırlayıp sundu. Sabah, Takvim ve Akşam gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. Aktüel, Ekovitrin ve Genç Gelişim dergilerinde ise özel çalışmalar yaptı.

TEV bursiyeri ve KATIAD (Kültürler Arası Toplumsal İletişim ve Araştırma Derneği) yönetim kurulu üyesidir.

Ece Vahapoğlu, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca sunuculuk yaparak birden fazla ülkeler arası etkinlikte başarıyla çalışmıştır. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı sertifikalı wellness eğitmeni olup Herkes İçin Spor Federasyonu’nun resmi sözcüsü ve proje başkan vekilidir.

Ece Vahapoğlu Kitapları


2002 Yabancı Dil Öğrenme Yolları
2004 Bugün Zengin Ol
2004 Ece’nin VIP Konukları
2009 Öteki
2012 60 Günde İdeal Vücut
2012 60 Günde İdeal Mutfak
Web Sitesi : ecevahapoglu.com
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.