Ece Üner kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
157
Ece Üner kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ece Üner kimdir?, biyografi sitemizde Ece Üner kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ece Üner kimdir? kaç yaşında?, Ece Üner kimdir? memleketi neresi, Ece Üner kimdir? evi nerede, Ece Üner kimdir? nereli, Ece Üner kimdir? instagram, Ece Üner kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ece Üner kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özge Ece Üner
Doğum tarihi:  1981
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.75 cm
Kilo: 59 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Deniz Bayramoğlu ile)
Meslek: Sunucu, Spiker
İnstagram hesabı için tıklayın

Ece Üner nereli? Kaç yaşında?

Ece Üner kimdir, nereli, kocası, yaş, eşi, evli mi, sevgilisi, boy kilo, burcu? Kaç doğumlu, ne mezunu, babası kimdir? Hangi kanalda? Ece Üner Deniz Bayramoğlu boşandı mı? Ece Üner hamile mi 2020? Esasen Urfalı mı? Ece Güner’in kızı Güneş Bayramoğlu kaç yaşında? Instagram ve Twitter hesabı. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Ece Üner yaşamı ve biyografisi

Özge Ece Üner, Türk haber spikeri, sunucu ve gazetecidir. Dönemin CNN Türk genel müdürü Dinç Üner’in kızıdır. Aynı zamanda Gazeteci Yazar Deniz Bayramoğlu‘nun eşidir. Güneş Bayramoğlu adında 2016 doğumlu bir kızı bulunmaktadır. Uzun süredir Show TV ekranlarında Ana haber bültenini sağlamaktadır.

Ece Üner 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası eski CNN Türk genel müdürü Dinç Üner’dir. Ece Üner Lise eğitimini Koç Özel Lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdü.

Ece Üner eğitim hayatına ardından yurtdışında sürdürdü. İlk olarak Paris Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi aldı. Ardından Brüksel’de Avrupa Birliği hususunda eğitimler aldı. Türkiye’ye döndükten sonra mesleki kariyerine “Avrupa Birliği” muhabiri olarak başladı.  NTV’de görev yaptı.  2006 senesinde CNN Türk spor servisinde görev aldı. 2007 senesinde CNN Türk ekranlarında Orkun Yazgan ile birlikte “Yeni Gün” adlı haber programını sundu. 2009 senesinde Habertürk ekranlarına geçti. 2010 senesinde “Olduğu Gibi” isimli programı sundu.  2011 senesinde da “Akşam Raporu” adlı haber programını sundu. 2012 senesinden bu yana “Enine Boyuna”’ programını sağlamaktadır. 2014 senesinden bu yana de Ece Üner Show TV Ana Haber’i sunan isim olarak karşımıza çıkmaktadır. 2020 senesinde özellikle Ahmet Hakan ve Koronavirüs fırsatçıları için söylediği sözlerle sosyal medveya yer aldı.

Ece Üner Gazeteci/Yazar Deniz Bayramoğlu ile evli olup 2016 senesinde “Güneş” isminde bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Yakın gelecekte kaleme aldığı “Olduğu Gibi” adlı kitabının da yazarıdır. Bildiği diller; İngilizce, Fransızca ve İspanyolca.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.