Ece Ronay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
205
Ece Ronay kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ece Ronay kimdir?, biyografi sitemizde Ece Ronay kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ece Ronay kimdir? kaç yaşında?, Ece Ronay kimdir? memleketi neresi, Ece Ronay kimdir? evi nerede, Ece Ronay kimdir? nereli, Ece Ronay kimdir? instagram, Ece Ronay kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ece Ronay kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ece Ronay
Doğum tarihi: 12 Ocak 1992
Doğum yeri: Diyarbakır
Boy: 1.65 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Ece Ronay nereli? Kaç yaşında?

Ece Ronay kimdir, aslen nereli, boy, kilo, yaş? Sevgilisi, şarkıları? Ece Ronay Taylan kim? İnstagram ve ifşa twitter hesabı? Ece Ronay Karpuz şarkısı kelimeleri ve Hıyar şarkısı? Survivor 2020 yarışmasına katıldı mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ece Ronay yaşamı ve biyografi

Ece Ronay fenomen, şarkıcı ve yarışmacıdır. Dünyaca popüler olan Tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı videolar aracılığıyla tanındır. Karpuz ve Hıyar şarkıları ile çok büyük bir çıkış yaptı.

Ece Ronay 12 Ocak 1992 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine Diyarbakır’da başladı. Fenomen Ece Ronay Karpuz şarkısı ile ünlendi. Ayrıca Ece Ronay Karpuz kelimeleri birden fazla kişi aracılığıyla ilgi gördü. Karpuz yiyerek çektiği video klip ile fenomen olan Ece Ronay Taylan, “Karpuz” adlı video klibinin bunun yanında “Hıyar” şarkısı ile de bi hayli popüler.

2020 senesinde Survivor müsabakasında bulunan Ece Ronay çektiği videolarda özelikle makyajsız hali ile takipçilerinin odak noktası olmuştur. Esasen Diyarbakırlı olan Ece Ronay’ın sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Günümüzde müzik klip çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.