Ece Filiz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
859
Ece Filiz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ece Filiz kimdir?, biyografi sitemizde Ece Filiz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ece Filiz kimdir? kaç yaşında?, Ece Filiz kimdir? memleketi neresi, Ece Filiz kimdir? evi nerede, Ece Filiz kimdir? nereli, Ece Filiz kimdir? instagram, Ece Filiz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ece Filiz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ece Filiz
Doğum tarihi: 26 Mart 1985
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.67 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Model, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ece Filiz nereli? Kaç yaşında?

Ece Filiz kimdir, nereli, eşi, oyuncu Ece Filiz instagram, evli mi, şimdiki hali, son hali, Akasya Durağı dışında hangi dizilerde oynadı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ece Filiz yaşamı ve biyografisi

Ece Filiz Türk DJ manken, model, oyuncu ve sunucudur. Türkiye’de yerli Paris Hilton olarak tanınmaktadır. Akasya Durağı adlı dizide Arif’in sevgilisi Merve rolü ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Ece Filiz 26 Mart 1985 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eitim yaşamına İzmir’de başladı. 7 yaşında tiyatro ve dans dersleri aldı. Ortaokul senelerında Amerika Chicago Şehir tiyatrosunda tiyatro eğitimi aldı. 1999 senesinde Amerika’da “Elite Model Look” müsabakasında birici oldu.  Daha sonra 3 yıl dans, zerafet ve modellik eğitimi aldı.

Ece Filiz sevgilisi

Lise eğitimi sebebiyle Türkiye’ye dönen Ece Filiz İzmir Anadolu Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini ise Amerika’da Radyo Televizyon Sinema ve Uluslararası İlişkiler üzerine bitirdi. Dünyaca ünlü model Paris Hilton’a benzerliği ile bilinen Ece Filiz oyunculuk kariyerine 

2012 senesinde Akasya Durağı dizisinde “Merve” rolü ile başladı. 2013 senesinde “Şipşak Anadolu” adlı sinema filminde rol aldı. Daha sonra “Number 1” ve “Fashion Tv” de sunucu olarak görev aldı. Bekar olan güzel oyuncu çalışmalarını şimdilerde sürdürmektedir.

Ece Filiz evlendi

Ece Filiz dizi ve filmleri

Ece Filiz hangi filmlerde oynadı, yer aldığı diziler, tüm dizi ve filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2012 Akasya Durağı TV Dizisi
  • 2013 Şipşk Anadolu Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.