Ebru Şimşek Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
343
Ebru Şimşek Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ebru Şimşek Kimdir?, biyografi sitemizde Ebru Şimşek Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ebru Şimşek Kimdir? kaç yaşında?, Ebru Şimşek Kimdir? memleketi neresi, Ebru Şimşek Kimdir? evi nerede, Ebru Şimşek Kimdir? nereli, Ebru Şimşek Kimdir? instagram, Ebru Şimşek Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ebru Şimşek Kimdir? Biyografi

Ebru Şimşek Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ebru Şimşek kasedi ve Ebru Şimşek güzellik salonu derken Adnan Oktar ve Kediciklerine yönelik yapılan operasyonların sonrasında 2 isim ön plana çıktı. Bu isimlerden biri Ceylan Özgül diğeri ise Ebru Şimşek oldu. Bugün ABD’de yaşamını ilerleten evli ve çocuk sahibi Adnan Oktar eski emaktar kediciklerinden Ebru Şimşek kimdir işte yanıtları.

Ebru Şimşek. Türk Manken ve televizyon sunucusudur. Adnan Oktar ve Kendicikleri içinde en büyük nefer ve emektar olan Ebru Şimşek bundan tam 25 yıl önce 18 yaşındayken başlamış macerası. Hakkında şimdiye kadar 300 dava açıldı.

12 Kasım 1999 senesinde Adnan Oktar’ın Kandilli’deki evine baskın düzenlenmesi neticesinde 70 kişi gözaltına alınmıştı. Bu 70 kişi içinde Manken Ebru Şimşek’de yer alıyordu. 1999 senesinde 20 kişi Adnan Oktar’dan şikayetçi olarak, bir çok ünlüye seks kasetleri yoluyla şantaj yaptığını öne sürer.

Ebru Şimşek kediciklerin estetik maliyetleri ile ilgili da doktorların yaptığı operasyonların maliyetinin hemen hemen 70 bin TL olduğu belirtmiştir.

Ebru Şimşek bir dönem ATV ekranlarında “Felekten Bir Gece” isimli müzik eğlence programını sunmuştur.

Bugünlerde Amerika da yaşayan Ebru Şimşek evli ve çocukları ile mutlu bir hayat yaşamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.