Ebru Şam kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
100
Ebru Şam kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ebru Şam kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ebru Şam kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ebru Şam kimdir? kaç yaşında?, Ebru Şam kimdir? memleketi neresi, Ebru Şam kimdir? evi nerede, Ebru Şam kimdir? nereli, Ebru Şam kimdir? instagram, Ebru Şam kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ebru Şam kimdir? Biyografi

Ebru Şam nereli? Kaç yaşında?

Ebru Şam kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ebru Şam sevgilisi? Alp Navruz Ebru Şam ayrıldı mı? Ebru Şam kanser mi, son hali? Ebru Şam dizileri? Ebru Şam ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ebru Şam yaşamı ve biyografisi

Ebru Şam Türk manken, model ve bunun yanı sıra oyuncudur. 2009 senesinde tertip edilen Miss Turkey 2009 güzellik müsabakasında birinci seçilmesi ile tanınmaya başladı. Ebru Şam boyu 1.75 cm kilosu 52 kg ve burcu Aslan’dır. Gözleri Kahverengi’dir.

Ebru Şam sevgilisi Alp Navruz Ebru Şam ayrıldı mı Ebru Şam kanser mi, son hali

Ebru Şam 18 Ağustos 1990 senesinde Almanya Solingen kentinde dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babası Türk’tür. Babası Özcan Şam ve annesi ise Akasya Döndü Çelen Şam’dır. Ebru Şam aslen Karslı’dır. Ebru Şam çocukluk ve gençlik senelerı Almanya’da geçti. Babasının 15 yaşında ajansa kayıt ettirmesi ile yaşamı bir anda değişti. En büyük çıkışını 2009 senesinde Almanya’dan Türkiye’ye dönerek “Miss Turkey Güzellik” yarışmasına katılması ile yaptı ve bu yarışmada birinci seçildi. 2009 senesinde Ebru Şam Türkiye’yi “Miss World” müsabakasında temsil eden isim oldu.

Ebru Şam yarışmada birinci seçildikten sonra dizi oyunculuğuna başladı. Kameraların karşısına ilk kez 2010 senesinde “Adanalı” dizisinde oynadığı “Esra” rolü ile adım attı. 2011 senesinde “Gecekondu” ve

“Doktorlar” dizisinde rol alan isim oldu. 2011 senesinden sonra oyunculuk yapmaya ara verdi. Rutin bir doktor kontorolü sırasında meme kanseri olduğunu öğrnen Ebru Şam Almanya’da nasıl tedavi edileceğini sürdürdü. Ebru Şam sevgilisi oyuncu Navruz Alp’tir.

Ebru Şam dizileri ve filmleri

Ebru Şam yer aldığı diziler? Ebru Şam hangi dizilerde oynadı?

  • 2011 Gecekondu
  • 2011 Doktorlar
  • 2010 Adanalı – Esra
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.