Ebru Elver Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

29.10.2021
128
Ebru Elver Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

Ebru Elver Kimdir? Biyografisi, bölümünde Ebru Elver Kimdir? Biyografisi sayfası ile karşınızdayız. Ebru Elver Kimdir? Biyografisi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Ebru Elver Kimdir? Biyografisi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Ebru Elver

Ebru Elver, müzisyen bir ailenin kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi ve Beyoğlu’nda büyüdü. Ondan büyük iki erkek kardeşi gibi ufak yaşlarda müziğe başladı.

Ebru Elver, Liseden sonra geleceğini müzik üzerine kurmaya karar verdi ve ailesinden vedalaşıp evden ayrıldı. Taksim’deki bazı mekanlarda sahne alarak başladığı müzik yaşamında zaman içinde bir çok müzisyenin beğenisini ve arkadaşlığını kazandı.

Bu zamanda tanışma fırsatını yakaladığı tanınmış jazz müzisyeni Genco Arı ve bas gitarist Elcil Gürel’le birlikte amaç edindiği solo albüm projesi için çalışmaya başladı. 2006 yılı içinde ilk albümü ile alakalı çalışmalar bitti ve projeyi Ercan Saatçi’ye sunmaya karar verdi.

Bugün sizlerle buluşmasını sağlayan Paranoyak albümü, Ercan Saatçi’nin, ki kendisinin de albümde bir bestesi var, yeni şirketi Rec by Saatchi’nin ilk projesi olarak piyasaya sunuldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.