Ebrar Alya Demirbilek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.118
Ebrar Alya Demirbilek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ebrar Alya Demirbilek kimdir?, biyografi sitemizde Ebrar Alya Demirbilek kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ebrar Alya Demirbilek kimdir? kaç yaşında?, Ebrar Alya Demirbilek kimdir? memleketi neresi, Ebrar Alya Demirbilek kimdir? evi nerede, Ebrar Alya Demirbilek kimdir? nereli, Ebrar Alya Demirbilek kimdir? instagram, Ebrar Alya Demirbilek kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ebrar Alya Demirbilek kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ebrar Alya Demirbilek
Doğum tarihi: 30 Eylül 2013
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Terazi
Eğitim durumu: İlköğretim
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ebrar Alya Demirbilek nereli? Kaç yaşında?

Ebrar Alya Demirbilek kimdir, aslen nereli, bebekliği, boyu, kilosu ve burcu, annesi, babası kim, yer aldığı diziler? Ne kadar kazanıyor? Ailesi nereli? Hercai dizisi çocuk oyuncu kim? Hazar’ın kızı kimdir? Kısa olarak yaşamına ilişkin araştırılan tüm detaylar biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ebrar Alya Demirbilek yaşamı ve biyografisi

Ebrar Alya Demirbilek Türk çocuk televizyon, dizi ve raklam oyuncusudur. 2016 senesinde Çocuktan Al Haberi adlı çocuk programı ile tanındı ve yıldızı parladı.

Ebrar Alya Demirbilek 30 Eylül 2013 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Erdal Demirbilek işletmeci ve annesi Leyla Demirbilek ise ev hanımıdır. Ebrar Alya Demirbilek ablasının adı ise Sude Demirbilek’tir.

Henüz eğitim yaşamına başlamayan çocuk oyuncu Ebrar Alya Demirbilek oyunculuk kariyerine çok erken başladı ve sanatın içinde dünyaya geldi adeta. 2013 senesinde 6 aylık iken “Yalan Dünya” dizisinde bebek oyuncu olarak rol aldı. 2015 senesinde “Sen Benimsin” dizisinde oynadı. Aynı yıl “Avea” reklam filmlerinde boy gösterdi. Asıl çıkışını 2016 senesinde oyuncu Evrim Akın’ın sunduğu “Çocuktan Al Haberi” televizyon programı ile yaptı.

2018 senesinde birbirinden farklı dizi film projelerinde rol aldı. 2018 senesinde ilk kez beyazperdede rol alarak “Hürkuş: Göklerdeki Kahraman” sinema filmi rol aldı. 2019 senesinde Ebrar Alya Demirbilek Hercai dizisindeki oyuncular içinde en ufak oyuncu kişiliği olan Gül kişiliğine hayat verdi. Günümüzde hem dizi, reklam ve sinema filmlerinde rol alan Ebrar Alya Demirbilek bunun yanı sıra youtube kanalı üzerinden de keyifli içerikler ve yemek tarifleri sağlamaktadır.

Ebrar Alya Demirbilek dizi ve filmleri

Ebrar Alya Demirbilek yer aldığı diziler ve filmler, oynadığı reklam filmleri aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2019 – Hercai Gül TV Dizisi
  • 2018 – Meleklerin Aşkı Şirin TV Dizisi
  • 2018 – Hayat Dediğin
  • 2018 – Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sinema Filmi
  • 2016 – Çocuktan Al Haberi
  • 2015 – Avea reklam filmi
  • 2015 – Sen Benimsin TV Dizisi
  • 2013 – Yalan Dünya

Ebrar Alya Demirbilek fotoğrafları

Hercai Gül ebrar demirbilek oynadığı diziler
Hercai dizisi çocuk oyuncu kim Hazar’ın kızı kimdir
ebrar demirbilek ailesi nereli
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.