Duygu Üstünbaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
344
Duygu Üstünbaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Üstünbaş Kimdir?, biyografi sitemizde Duygu Üstünbaş Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Üstünbaş Kimdir? kaç yaşında?, Duygu Üstünbaş Kimdir? memleketi neresi, Duygu Üstünbaş Kimdir? evi nerede, Duygu Üstünbaş Kimdir? nereli, Duygu Üstünbaş Kimdir? instagram, Duygu Üstünbaş Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Duygu Üstünbaş Kimdir? Biyografi

Duygu Üstünbaş Kimdir? (Sen Anlat Karadeniz Esma) Nereli? Kaç Yaşında?

Duygu Üstünbaş 1990 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve gençlik senelerı onu tutkulu olduğu oyunculuğa doğru sürüklerken o kendisini bir anda üniversite saatleri civarında adaletin peşinde bir avukat olarak görür.

Duygu Üstünbaş, bugünlerde bi hayli popüler olan “Sen Anlat Karadeniz” dizisinin Avukat Esma kişiliği. Aslını söylemek gerekirse gerçek hayatta da bir avukat kendisi.  Duygu Üstünbaş, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olduktan sonra avukatlık mesleğini sürdürmekte karasız kaldı.

Duygu Üstünbaş Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünde oyunculuk eğitimi almaya sürdürmektedir.

Sosyal yaşamında sanata bi hayli önem veren Duygu Üstünbaş, futbol ile de bayağı alakalıdir. Çok koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Bugüne kadar içinde olduğu başlıca tiyatro oyunları ise şöyle; “Kurnaz Aşıklar, Fırtına, Kayıp El”

Duygu Üstünbaş, tiyatro, dizi ve bu alanda çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir.

Duygu Üstünbaş sosyal platform hesapları

Duygu Üstünbaş facebook hesabı: https://www.facebook.com/duygu.ustunbas

Duygu Üstünbaş instagram hesabı: https://www.instagram.com/duyguustunbas/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.