Duygu Sarışın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
341
Duygu Sarışın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Sarışın Kimdir?, biyografi sitemizde Duygu Sarışın Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Sarışın Kimdir? kaç yaşında?, Duygu Sarışın Kimdir? memleketi neresi, Duygu Sarışın Kimdir? evi nerede, Duygu Sarışın Kimdir? nereli, Duygu Sarışın Kimdir? instagram, Duygu Sarışın Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Duygu Sarışın Kimdir? Biyografi

Duygu Sarışın Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Duygu Sarışın çocuğu var mı sorusu ile birlikte Duygu Sarışın survivor ile de gündeme gelmişti. Peki, Duygu Sarışın kaç yaşında? Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy ilişkisi var mı?Duygu Sarışın babası ne iş yapar? Duygu Sarışın yer aldığı diziler içinde  İçerde, Güneşi Beklerken ve Ufak Tefek Cinayetler gibi diziler yer alıyor.

 Peki, Duygu Sarışın kimdir kaç yaşındadır?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Üniversiteyi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde bitirdi. Güzel oyuncu ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler aldı. Bu süreci İzmir Devlet Tiyatrosu takip etmiştir. Hayranları için Duygu Sarışın 1.70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Televizyon ve oyunculuk kariyeri ise 2011 senesinde “Cennetin Sırları” dizisi ile başlamıştır. İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de boy göstermiştir.

Duygu Sarışın, bu sezon Star Tv’de yayına giren ve epey ilgi ve başarı uyandıran “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin kadrosunda bulunan yer almakta ve Burcu kişiliğini canlandırmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.