Duygu Özaslan kimdir, Duygu Özaslan kaç yaşında? Nereli

23.09.2021
393
Duygu Özaslan kimdir, Duygu Özaslan kaç yaşında? Nereli

Duygu Özaslan Kimdir?, Duygu Özaslan kaç yaşında, Duygu Özaslan memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Duygu Özaslan Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Fenomen olan Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 tarihinde doğmuştur. Duygu Özaslan biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Duygu Özaslan kimdir

Duygu Özaslan

Son zamanlarda sosyal platformda çektiği videolar, verdiği pozlar ve dile getirdiği cümleler ile bi hayli gündem olan Duygu Özaslan kimdir? Doğum tarihi kaçtır? Ne iş yapar? Nerelidir? Boyu ve kilosu kaçtır? Eğitim yaşamı nasıldır? Haydi Duygu Özaslan’ı tanıyalım…

Duygu Özaslan Doğum Tarihi Kaçtır?

Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur ve 29 yaşındadır.

Duygu Özaslan Nerelidir?

Duygu Özaslan, Yozgatlıdır.

Duygu Özaslan Göz Rengi Nedir?

Duygu Özaslan, Kahverengi gözlüdür.

Duygu Özaslan Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Duygu Özaslan, 1,66 m boyunda ve 46 kilogramdır.

Duygu Özaslan Burcu Nedir?

Duygu Özaslan, 17 Nisan doğumlu olmasından dolayı Koç burcudur.

Duygu Özaslan Eğitim Hayatı

Duygu Özaslan, eğitim yaşamına dünyaya geldiğu şehir olan İstanbul’da başlamıştır. İlk ve ortaöğretimlerinin sonrasında lise eğitimini de bitirdiktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaya başlamıştır. Popülerliğinin erken artması sebebiyle eğitimini üniversitenin son sınıfında bırakmıştır.

Duygu Özaslan Youtube Hayatı

Duygu Özaslan, 2013 senesinden beridir fenomenlik yolculuğuna sürdürmektedir. Her geçen gün bu serüven onu daha da yukarılara taşımıştır. Çektiği Youtube videolarında genelde hayat stili, makyaj üzerine olan trendler ve güzellik sırları gibi konuları baz almaktadır. Şu anda Youtube’un en popüler 2. yerli makyaj kanalının sahibidir. Bu işe en başında hobi olarak başlayan fakat ardından kitlesinin arttığını gören ve işini ciddiye alan bir Youtuber’dır.

Duygu Özaslan Başarıları

2017 senesinde tertip edilen ve ilk kez bu sene ödül olarak verilen “Altın Kelebek – En İyi Instagramer/Youtuber” ödüllerinde aday olarak gösterilmiştir.

Duygu Özaslan Sevgilisi

Duygu Özaslan Taylan Demirige ile bir aşk yaşamı mevcuttur. Bazı videolarının içinde sevgilisi ile birlikteyken sunduğu bölümlere rastlamak olabilecekdür. 

Duygu Özaslan Sosyal Medyası

Sosyal medya aracılığıyla bugünlere gelebilmiş olan Duygu Özaslan için bu alan belki de onun tek geçim kaynağı. Duygu Özaslan Twitter’da 149,5 bin takipçi aracılığıyla takip edilmektedir. Instagramda ise 1,8 milyon takipçi bulunduran Duygu Özaslan, asıl mecrası olan Youtube’da 1,45 milyon insanın aboneliğine sahiptir. Son zamanlarda Instagramdan paylaşımı yaptığı bikinili fotoğraflar ve sahanda yumurtaya Sunny Side Up demesi ile bi hayli gündeme oturmuştur. 

Adı Soyadı:
Duygu Özaslan
Meslek:
Fenomen
Doğum Tarihi:
17 Nisan 1991
Boyu:
166 cm
Kilosu:
46 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
Koç
Eğitimi:
İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı
Doğum Yeri:
İstanbul
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.