Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
193
Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne?, biyografi sitemizde Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? kaç yaşında?, Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? memleketi neresi, Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? evi nerede, Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? nereli, Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? instagram, Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? ile alakalı her detay yazımızda..

Duygu Koz kimdir? Onur Buldu eşi kim? Mesleği ne? Biyografi

Gerçek adı: Duygu Koz
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Onur Buldu ile)
Meslek:  Öğretmen
İnstagram hesabı için tıklayın

Duygu Koz nereli? Kaç yaşında?

Duygu Koz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Duygu Koz kiminle evli, eşi? Duygu Koz Onur Buldu boy farkı? Onur Buldu Duygu Koz çocukları var mı? Onur Buldu eşi Duygu Koz kimdir vikipedi, biyografi detayları ve yaşamı ile ilgili araştırılanler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Duygu Koz yaşamı ve biyografisi

Duygu Koz Türk eğitimci öğretmendir. Oyuncu Onur Bulu ile evlenmesinin sonrasında gündeme gelen isimler içinde yerini almıştır.

Duygu Koz meb

Duygu Koz 1988 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Lise öğrenimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına öğretmenlik bölümünde sürdü. Okuldan mezun oldukta sonra İstanbul’da İngilizce öğretmenliği yapmaya başladı.

Daha sonra ünlü oyuncu Onur Buldu ile sevgili olan Duygu Koz ve Onur Buldu çifti 19 Nisan 2020 tarihinde Yılmaz Erdoğan’ın ortağı olduğu tiyatroda evleneceklerini duyurmuşlardı. Onur Buldu ve Duygu Koz Şubat ayında ‘Bayi Toplantısı’ filminin galasında düğün tarihlerini vermişlerdi.

 Lakin pandemi nedeni ile nikahlarını Onur Buldu’nun İstanbul Etiler’deki evinin bahçesinde kıyılması kararını aldılar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.