Duygu Gürcan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
549
Duygu Gürcan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Gürcan kimdir?, biyografi sitemizde Duygu Gürcan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Gürcan kimdir? kaç yaşında?, Duygu Gürcan kimdir? memleketi neresi, Duygu Gürcan kimdir? evi nerede, Duygu Gürcan kimdir? nereli, Duygu Gürcan kimdir? instagram, Duygu Gürcan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Duygu Gürcan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Duygu Gürcan
Doğum tarihi: 24 Eylül 1989
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.62 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Duygu Gürcan nereli? Kaç yaşında?

Duygu Gürcan kim, yaş, evli mi, instagram, kaç kilo, boy kilo, dizileri ve filmleri, hangi dizilerde oynadı, eşi, hamile mi? Kim kimdir bölümümüzde kısaca Duygu Gürcan yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Duygu Gürcan yaşamı ve biyografisi

Duygu Gürcan Türk dizi oyuncusudur. 2016 senesinde Sevda Kuşun Kanadında dizisinde oyunculuğa başladı. En büyük çıkışını 2018 senesinde Payitaht Abdülhamid dizisinde Naime Sultan rolü ile yaptı ve bu kişiliği ile tanındı.

Duygu Gürcan 24 Eylül 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Memleketi aslen İzmir’dir. Liseyi bitirdiktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim hayatına devam eden başarılı ve güzel oyuncu kameraların karşısına ilk kez 2016 senesinde geçti.

Oyunculuk kariyerine 2016 senesinde “Sevda Kuşun Kanadında” dizisinde başladı. En büyük çıkışını ve hayran kitlesini 2018 senesinde yakaladı. 2018 senesinde “Payitaht Abdülhamid” dizisinde “Naime Sultan” rolünü canlandırdı.  Özel yaşamında Burak Akbaş ile sevgili olan Duygu Gürcan İstanbul’da yaşamakta ve dizi kariyerini sürdürmektedir.

Duygu Gürcan dizi ve filmleri

Duygu Gürcan dizi ve filmleri, hangi dizilerde oynadı?

  • 2018 – Payitaht Abdülhamid ( Naime Sultan) TV Dizisi
  • 2016 – Sevda Kuşun Kanadında TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.