Duygu Dikmenoğlu kimdir, Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında?

05.11.2021
112
Duygu Dikmenoğlu kimdir, Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında?

Duygu Dikmenoğlu kimdir, biyografi bölümünde Duygu Dikmenoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Duygu Dikmenoğlu kaç yaşında?, Duygu Dikmenoğlu memleketi neresi, Duygu Dikmenoğlu facebook, Duygu Dikmenoğlu nereli, Duygu Dikmenoğlu instagram, Duygu Dikmenoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Duygu Dikmenoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Duygu Dikmenoğlu Kimdir – Duygu Dikmenoğlu Biyografi

Duygu Dikmenoğlu, 13 Ağustos 1981 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. Annesinin adı Hüsniye, babasının adı İlhan Dikmenoğlu’dur. Senem adında bir ablası mevcuttur. İzmir, Mersinli Kimya Teknik Lisesi’nden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi‘nde İletişim okudu.Duygu Dikmenoğlu, mankenlik yaptığı senelerda Gaye Sökmen ajantı. 1996 senesinde şarkıcı Mustafa Sandal‘ın “Jest oldu” adlı klibinde oynadı.

1996 senesinde katıldığı Elite Model Look müsabakasında Türkiye birincisi oldu. Yarışmayı kazandıktan sonra profesyonel mankenlik yaşamına başladı. ”Elite Model Look” müsabakasından sonra İstanbul’da 4 sene modellik yaptı. Daha sonra televizyoncu olmaya karar verdi. 2001 senesinden sonra televizyon alanında çalışmaya başladı. Stajyerlikle başladı, haber merkezinde muhabirlik yaptı, sonra programa geçti

Duygu Dikmenoğlu, Mayıs 2014 tarihinde 10 senedir birlikte olduğu sevgilisi gazeteci Tuncay Özkan ile evlendi. Güneş Özkan (2015) adında bir oğlu mevcuttur.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.