Duygu Aycan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
318
Duygu Aycan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Aycan kimdir?, biyografi sitemizde Duygu Aycan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Aycan kimdir? kaç yaşında?, Duygu Aycan kimdir? memleketi neresi, Duygu Aycan kimdir? evi nerede, Duygu Aycan kimdir? nereli, Duygu Aycan kimdir? instagram, Duygu Aycan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Duygu Aycan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Duygu Aycan
Doğum tarihi: 1996
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Duygu Aycan nereli? Kaç yaşında?

Duygu Aycan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Duygu Aycan sevgilisi kim, ifşa? Meriç İzgi Duygu Aycan sevgili mi? Duygu Aycan Uzunmakarna kavga nedeni? Evleneceksen Gel Duygu Aycan kaç yaşında? Duygu Aycan Kısmetse Olur programına katıldı mı? TikTok fenomeni Duygu Aycan burnu estetik mi? Hakkında araştırılanler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Duygu Aycan yaşamı ve biyografisi

Duygu Aycan Türk tiktoker, sosyal platform fenomeni ve bunun yanı sıra yarışmacıdır. Duygu Aycan video içerikleri ve katıldığı Evleneceksen Gel programı ile tanınmaya başladı.

Duygu Aycan yaş

Duygu Aycan 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İnternet ve medya dünyasına telvizyon ekranlarında katıldığı “Evleneceksen Gel” isimli evlilik izdivaç programı ile tanınmaya başladı. Ardından 2019 senesinde youtube ve tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile beğeni toplamaya başladı. Türkiye’deki popüler TikTok yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Sosyal medya aracındaki büyük popülaritesiyle, birkaç reklam ile de işbirliği yaptı.

Bir dönem sosyal medveya Uzunmakarna adı ile bilinen Özgür Balakar ile kavgaları ile gündem oldu. Yine sosyal platform camiasında ismi sevgilisi olarak Meriç İzgi ile anıldı. Duygu Aycan sevgilisinin Oğuzbay olduğu bilinmektedir.

Duygu Aycan hayatı, hakkında bilgi

Duygu Aycan şimdilerde tiktok platformu üzerindne videolar ve içerikler üretmeye sürdürmektedir. Ağustos 2020 tarihinde AVM’de diğer fenomen dostları ile birlikte magazin dünyasında tartışmalara yol açtı.

@duyguaycann

Ne bağırıyorsun memeeet QPLWAKKAKKSMMSMS @mehmetjaveedx

♬ orijinal ses – filmozof

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.