Duygu Aycan kimdir, Duygu Aycan kaç yaşında?

05.11.2021
65
Duygu Aycan kimdir, Duygu Aycan kaç yaşında?

Duygu Aycan kimdir, biyografi bölümünde Duygu Aycan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Duygu Aycan kaç yaşında?, Duygu Aycan memleketi neresi, Duygu Aycan facebook, Duygu Aycan nereli, Duygu Aycan instagram, Duygu Aycan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Duygu Aycan kimdir? başlığımızın detayları..

Duygu Aycan Kimdir – Duygu Aycan Biyografi

1996 İstanbul doğumlu Duygu Aycan,Son zamanların en fazla yıldızı parıldayan sosyal platform fenomenlerinden biri olma özelliğini taşır.Eğitim yaşamını İstanbul’da başlayan Duygu Aycan,Sosyal medya aracında ve televizyon ekranlarında katıldığı evleneceksen gel isimli evlilik izdivaç programı ile tanınmaya başladı.

Ardından 2019 senesinde YouTube ve TikTok üzerinden ürettiği video içerikleri ile beğeni toplamaya başladı.Bilhassa Tiktok üzerinde çektiği videoları ve fotoğrafları ile büyük bir takipçiye sahip oldu.Türkiye’deki popüler TikTok yıldızlarından biri olarak kabul edildi.Sosyal medya aracındaki büyük popülaritesi ile birkaç reklam ile de işbirliği yaptı.

Bir dönem dosyal medyada Uzun Makarna olarak anılan Özgür Balakar ile kavgaları ile oldu.Yine sosyal platform camiasında adı sevgilisi olarak Meriç İzgi olarak anıldı.Sevgilisinin Oğuzbay olarak bilinmektedir.

S2020 senesinde sosyal medya fenomenleri Meriç İzgi, Duygu Aycan ve Oğuz Bay gittikleri alışveriş merkezinde maske tartışması sebebiyle kavgaya karışınca gündem olmuştu.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.