Duygu Atıl kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
167
Duygu Atıl kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Duygu Atıl kimdir?, biyografi sitemizde Duygu Atıl kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duygu Atıl kimdir? kaç yaşında?, Duygu Atıl kimdir? memleketi neresi, Duygu Atıl kimdir? evi nerede, Duygu Atıl kimdir? nereli, Duygu Atıl kimdir? instagram, Duygu Atıl kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Duygu Atıl kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Duygu Atıl
Doğum tarihi: 18 Ekim 1997
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.70 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Duygu Atıl nereli? Kaç yaşında?

Duygu Atıl kimdir? Diğer adıyla Lylo kim? Lylo ne demek?  Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Eğitim yaşamı, sevgilisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Duygu Atıl yaşamı ve biyografisi

Duygu Atıl Türk Fenomen. Bilhassa Live Your Life Online’ın kısaltılmış hali ile Lylo olarak tanınmaktadır. Ayrıca Lylo (Live Your Life Online) kısaltmasıyla Twitch üzerinden tanınmaktadır.

Duygu Atıl 18 Ekim 1997 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İzmir’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra yüksek eğitim hayatına Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde sürdü.

Duygu Atıl Lylo kısaltmasını, yani  nickname’i “Live Your Life Online’ın” kısaltılmış şeklini kullanmaktadır.  2017 senesinde CS:GO (Counter Strike Global Offensive) oynayan Duygu Atıl o zamanlarda laptop ile oyunlarını oynayarak, ilerleyen zamanda  FPS poblemleri ile karşılaşınca bilgisayar alarak yayınını gerçekleştirmiştir. Bir demecinde gün içinde gündüz saat 15.00’da uyuduğunu, gece uyanıp oyun oynadığını ve sabah ise eğitim hayatına sürdüğini belirtmiştir.

Fenomen olarak emin adımlarla ilerleyen Duygu Atıl özellikle Twitch yayınlarına yüksek takipçi kitlesine ulaşmıştır. Twitch yayınında “League of Legends” ve “CS:GO” oyununu daha çok oynamıştır. Duygu Atıl şimdilerde eğitim hayatına sürdürmekte olup, sevgilsi olup olmadığı bilinmemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.