Duru Önver kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
114
Duru Önver kimdir, nereli, kaç yaşında?

Duru Önver Kimdir, biyografi sitemizde Duru Önver ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duru Önver kaç yaşında?, Duru Önver memleketi neresi, Duru Önver evi nerede, Duru Önver nereli, Duru Önver instagram, Duru Önver ile alakalı her detay yazımızda..

Duru Önver Biyografi

Youtuber, Sosyal Medya Fenomeni ve Influencer Duru Önver 24 Mayıs 1996 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Tek çocuklu bir ailede büyüdü. Liseyi İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümünde sürdü.

Duru Önver boy kilo yaş

Sosyal medya üzerinden ürettiği vloglar ile kısa bir sürede popüler olan Duru Önver Youtube ve instagram üzerinden de binlerce takipçi kitlesine sahiptir. Rakip sosyal platform fenomenlerinin de desteğini alan genç fenomen Enes Batur’un “Hayal mi Gerçek mi? Sinema filminde de rol aldı.

Duru Önver nereli kaç yaşında

Sosyal medya fenomeni Duru Önver fobileri içinde karanlıktan ve böceklerden korkma hissi yer alırken, en sevdiği renk mavi, sevmediği renk kahcerengi, en sevdiği şarkı, This is What You Came For, en sevdiği masal kişiliği, Pamuk Prenses, en sevdiği filmler içinde listenin başında Harry Potter bulunmaktadır. Yemeklerde sevmediği besin kokoreç, en sevdiği şehir İspanya. İş yaşamında çalışmak istediği şirket Audi. Aşıdan hoşlanmayan fenomen, iğneden korkmaktadır.

Duru Önver sevgilileri

Duru Önver yaşamında 3 kez birliktelik yaşadı. Takipçisinin sorduğu soru üzerine “İki kişiyle ilişkiye girdim, hamileyim ama hangisinden bilmiyorum” şeklinde yanıt vermiştir. Fenerbahçe taraftarı olan genç fenomen, müthiş güç olarak zihinleri okumayı istemektedir.

Duru Önver sevgilisi

En son Dr. Dodo ile birlikteliği devam eden Duru Önver boyu 1.65 kilosu 55 kg ve burcu Boğa.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.