Duru Kınay kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.993
Duru Kınay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Duru Kınay Kimdir, biyografi sitemizde Duru Kınay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Duru Kınay kaç yaşında?, Duru Kınay memleketi neresi, Duru Kınay evi nerede, Duru Kınay nereli, Duru Kınay instagram, Duru Kınay ile alakalı her detay yazımızda..

Duru Kınay Biyografi

Duru Kınay instagram, hangi okulda ve sevgilisi en fazla sorgulanan sorular içinde yerini aldı.  Duru Kınay 23 Kasım 2004 senesinde İstanbul Şişli’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi Emine Ün ve babası Emre Kınay’dır. Duru Kınay’ın annesi ve babası oyuncudur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Duru Kınay lise eğitim hayatına sürdürmekte.

Duru Kınay hangi okulda doğum tarihi

Emre Kınay’ın kızı Duru Kınay’ın anne ve babası ayrılıp boşanmışlardır. Babası Emre Kınay’ın ikinci bir evliliği söz konusu olmazken annesi Emine Ün ikinci kez nikah masasına oturmuştur.  Hatırlanacağı üzere oyuncu Emre Kınay ile Emine Ün 2004 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 23 Kasım 2004 tarihinde İstanbul Memorial Şişli Hastanesi’nde Duru Kınay dünyaya gözlerini açtı.

Duru Kınay boy kilo yaş vikipedi hayatı biyografi

Emine Ün ile Emre Kınay evliliklerinden 5 yıl sonra ayrılık kararı aldı ve 30 Mart 2009 tarihinde boşanarak evliliklerini sonlandırdı. Duru Kınay halen 5 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı ve evliliklerini noktaladı. Ardan geçen 3 yılın sonrasında Duru Kınay’ın annesi Emine Ün 22 Eylül 2012 tarihinde ünlü işadamı Tolga Karakaş ile nikah masasına oturdu. Güzelliği ile adından söz ettiren Duru Kınay en fazla annesine benzetilmektedir.

Duru Kınay sevgilisi

Duru Kınay boyu 1.67 cm kilosu 53 kg burcu Balık. Saç rengi kumral ve göz rengi mavidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.