Dr. Nowzaradan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
423
Dr. Nowzaradan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dr. Nowzaradan Kimdir?, biyografi sitemizde Dr. Nowzaradan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dr. Nowzaradan Kimdir? kaç yaşında?, Dr. Nowzaradan Kimdir? memleketi neresi, Dr. Nowzaradan Kimdir? evi nerede, Dr. Nowzaradan Kimdir? nereli, Dr. Nowzaradan Kimdir? instagram, Dr. Nowzaradan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dr. Nowzaradan Kimdir? Biyografi

Dr. Nowzaradan kimdir? Dini ne? Dr.Nowzaradan Ermeni mi?

Dr. Nowzaradan kimdir? Dr. Nowzaradan dini ne? Esasen nereli? Kaç yaşında? Kariyer yolculuğu, yaşamı ve biyografisi ile ilgili araştırılan tüm soruların yanıtları  kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Dr.Nowzaradan kelimeleri ve Dr.Nowzaradan diyeti

TLC Ağır Yaşamlar programı doktoru Dr. Nowzaradan kimdir? Ağır Yaşamlar doktorunu kim seslendiriyor? İşte şaşıracağınız yönleri ile Dr. Nowzaradan kimdir?Sorusunun yanıtı. Dr.Nowzaradan nereli, diyeti, caps ve diyet listesi ve bunun yanında en fazla araştırılan yönü ile dini nedir? Hastaları ne durumda? Dr. Nowzaradan,  hastalarının hitap ettiği biçimde Dr.Now, bilinmeyen gerçek adı ile Younan Nowzaradan 11 Kasım 1944 senesinde İran başkent Tahran’da dünyaya gözlerini açtı. Bugün 74 yaşında idealist bir doktor.  Dr. Nowzaradan İranlı ve İran’da doğup büyüdü. 

Dr.Nowzaradan boyu, kilosu burcu ne?

Dr.Nowzaradan Boyu 162 cm. Kilosu 66 kg.

Dr.Nowzaradan nereli? Dr.Nowzaradan yaşamı!

Dr.Nowzaradan çocukluk senelerı ailesi ile birlikte Tahran’da geçti. İlkokul eğitimini, orta ve lise öğrenimini Tahran’da bitirdi. Persçe, Farsça ve İran Azericesi dillerini bilmektedir. Esasen İranlıdır. Dini İslam ve Müslüman’dır.  Hastalarına merhameti, yaklaşımı da takdire şayandır. 1964 senesinde Tahran Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümünü kazandı ve burada okumaya başladı. Tahran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1970 senesinde mezun olduktan sonra, Tıp alanında araştırmalar ve eğitim almak için Amerika’ya geldi. 1970 senesinde 27 yıllık hayat arkadaşı o zamanlarda sekreter olan Delores ile tanışır. 1975 senesinde evlilik kararı alırlar.  Bu evliliklerinden 3 çocukları olur. Lakin bu evlilik 2002 senesinde Dr Nowzaradan’ı yoğun tempoda çalışması neden ile son bulur. Dr Nowzaradan evlilik sonrasında tüm ailesini İran’dan Amerika’ya getirir.Sonradan hastalanan annesine eşi bakar. Dr. Nowzaradan kimdir? Yolculuğumuza sürdürmekteuz. 

Dr.Nowzaradan hangi hastanede ve Dr.Nowzaradan kim seslendiriyor?

Dr. Now, Laparoskopik cerrahi, Laparoskopik Bariatrik cerrahi unvanlarının bunun yanında iyi bir diyetisyen ve çok iyi bit operatör. Mide cerrahisinde uzmanlaşmış tanınmış bir cerrahtır. Profesyonel bir cerrah olarak, obezite ve kilo yönetimi ile alakalı zorluklarla karşılaşan bir çok insana yardım etmiştir. Obez insanlar için kilo yönetimi ile ilgili televizyon programı olan Ağır Yaşamlar programında yer aldı. Hastaların 600-lb gösterisindeki cerrahi operasyonlar aracılığıyla kilo poblemleri ile başa çıkmaya çalışan insanlara yardım ediyor.

Dr. Nowzaradan, 40 senedir hastalara yardım ediyor!

Dr. Şimdi kimGastrik bypass cerrahisinde uzman olmasına rağmen, Dr. Now, çeşitli genel, vasküler ve kilo kaybı ameliyatları yapmaktadır. Bunlar içinde Roux-en Y gastrik bypass, lap band sistemi, gastrik sleeve ve revizyon cerrahisi sayılabilir. Kilo kaybı cerrahi operasyonu için hastaları onaylamadan önce Dr. Now, onlardan 1200 kalorili diyet planını takip etmelerini istemektedir. Nowzaradan, Amerika Birleşik Devletleri’nde kıdemli cerrahlardan biridir. Otuz yılı aşkın bir süredir cerrah olmuştur. Sadece doktor olmakla birlikte, ünlü cerrah da televizyon dünyasına girmiştir.Çalışma azmi onu Houston ‘da bulunan First Street, Tidwell Doctors Hospital, Renaissance, Surgery Speciality ve University General Hospital gibi hastanelerde aynı anda farklı saatlerde çalışmaya itmiştir. Dr. Now Houston’da Teksas’ta St.Joseph Medical Center’da çalışmakta ve lüks bir villada yaşamaktadır.

Dr.Nowzaradan muayene ücreti ve Dr.Nowzaradan gerçek sesi

Dr.Now’u seslendiren isim ise ses sanatçısı Dündar Müftüoğlu’dur. Muayene ücreti ise 400 Euro. TLC ekranlarında Ağır Yaşamlar sağlık programını sunan Dr. Now’un yapımcısı ise çok tanıdık ve yakın bir isim. Jonathan Nowzaradan Dr. Now’un hem oğlu hem de yapımcısıdır. Ünlü doktor diğer 2 çocuğu ile ilgili asla ser verip sır vermemektedir. Aynı zamanda Jonathan Nowzaradan “Shipping Wars ve Half Ton Teen’in” de yapımcısıdır. Dr. Now şimdilerde televizyon yapımlarını gerçekleştirmeye sürdürmektedir.  Amerika’da gerçekleştirdiği operasyonlar nedeni ile yüklü bir servete sahiptir. Nowzaradan’ın stetoskop’u 24 ayar saf altından özel imal edilmiştir.

Dr. Now, hiç kimsenin bilmediği bağışlar yapmakta ve zor durumda olan hastaların operasyonlarını kendisi karşılamaktadır. Bu durumdan müthiş bir sevinç ve mutluluk duymaktadır. Dr. Now, hastaları onu agresif ve sinirli olarak gösterenlerin aksine yalnızca kararlı bir doktor olduğu kanısındalar. Hastaları bunun bunun yanında Dr. Now’un huzur veren bir tavrı olduğunu ve bu durumdan büyülendiklerini de itiraf etmişlerdir.

Dr.Nowzaradan instagram

  • Dr.Nowzaradan instagram hesabı için tıklayın. 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.