Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
479
Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? kaç yaşında?, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? memleketi neresi, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? evi nerede, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? nereli, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? instagram, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? Biyografi

Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? Canan Kaftancıoğlu ile ilişkisi ne? Canan Kaftancıoğlu kimdir sorusu  Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir sorusuna da yanıt oldu. Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu Ümit Kaftancıoğlu oğludur. Ali Naki Kaftancıoğlu twitter ve paylaşımları takip dilmeye başlandı. Peki, Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? Esasen nereli? Babası kim? Kendisi ne işle meşgul?  İşte Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu biyografisi ve özgeçmişi.

Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu biyografisi

Ali Naki Kaftancıoğlu 1965 senesinde İstanbul dünyaya gözlerini açtı. Esasen Hanak Ardahanlıdır.  Kendisi bundan tam 32 yıl önce cinayete kurban giden gazeteci ve yazar Ümit Kaftancıoğlu’nun oğludur. Eğitim yaşamına 1983 İstanbul Erkek Lisesi ile devam eden Ali Naki Kaftancıoğlu, 1989  senesinde İstanbul Tıp Fakültesi hemen sonrasında da 1994 yılı itibari ile Zeynep Kamil Pediatri ihtisası yapmış olup özel bir sağlık kuruluşunda Çocuk Doktoru olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda babası adına Ümit Kaftancıoğlu Öykü Yarışmasını düzenlemektedir.  2001 senesinde tanıştığı Canan Kaftancıoğlu ile hayatlarını birleştirdi. Özel Işık Tıp Merkezi’de çalışmaktadır.

Aile portresinden bir kare…

Ali Naki Kaftancıoğlu katledilen gazeteci Ümit Kaftancıoğlu’nun oğludur. Gazeteci Ümit Kaftancıoğlu 11 Nisan 1980’de yani bundan 32 yıl önce öldürüldü. Ümit Kaftancıoğlu yazar ve TRT İstanbul Radyosu prodüktörü idi. Ali Naki Kaftancıoğlu CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu ile evli olup 2 çocuk babasıdır.

Sık sık yurtdışı Seyehatleri düzenleyen Ali Naki Kaftancıoğlu bunun yanı sıra iyi bir motor tutkunu olarak bilinmekte.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.