Doktor Dodo kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
1.811
Doktor Dodo kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Doktor Dodo kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Doktor Dodo kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Doktor Dodo kimdir? kaç yaşında?, Doktor Dodo kimdir? memleketi neresi, Doktor Dodo kimdir? evi nerede, Doktor Dodo kimdir? nereli, Doktor Dodo kimdir? instagram, Doktor Dodo kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Doktor Dodo kimdir? Biyografi

Doktor Dodo nereli? Kaç yaşında?

Doktor Dodo kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Doktor Dodo instagram, twitter hesapları? Doktor Dodo sevgilisi? Doktor Dodo Kalp Atışı? Doktor Dodo dövme? Doktor Dodo korona? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Doktor Dodo yaşamı ve biyografisi

Doktor Dodo Türk doktor ve youtuber’dır.

dr dodo sevgilisi

Doktor Dodo 18 Mart 1991 senesinde İzmir’de doğmuştur. Gerçek ismi Doktor Doğaç Ergezen’dir. Lise eğitimini bitirdiktan sonra İstanbul Üniversite Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Doktor Doğaç Ergezen’in youtube kanalı mevcuttur. Youtube kanalında doktor dizilerindeki eleştirilerini ve beğenilerini söylemektedir. Doktor Dodo bu sayede tanınmaktadır. Daha sonra kanalında çektiği bir video ile artık devam etmeyeceğini sevenleri ile paylaşmıştır.

 Doktor Dodo Gaziosmanpaşa Taksim ve Acil Servis bünyesinde çalışmaktadır. Doktor Dodo korona virüse yakayı ele verdiğını sevenleri ile paylaşmıştır.

“Eninde sonunda Olacağını biliyordum da, beklediğimden biraz erken oldu. Covid testim pozitif. Tomografide 3 farklı odakta tutulum var. Bu akşam başlayan ateş ve soluk darlığı bulguları ile kendini gösterdi. Biraz kaba öksürüğüm var. Tedaviye başladık akşam itibariyle. Demiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.