Doğuş Çabakçor kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
585
Doğuş Çabakçor kimdir, nereli, kaç yaşında?

Doğuş Çabakçor Kimdir, biyografi sitemizde Doğuş Çabakçor ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Doğuş Çabakçor kaç yaşında?, Doğuş Çabakçor memleketi neresi, Doğuş Çabakçor evi nerede, Doğuş Çabakçor nereli, Doğuş Çabakçor instagram, Doğuş Çabakçor ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Doğuş Çabakçor Biyografi

Doğuş Çabakçor kimdir, kaç yaşında, nereli?

Doğuş Çabakçor DJ, Prodüktör, Youtuber ve müzisyendir. 5 Mayıs 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 34 yaşındadır. Dağ bisikletçisi ve sosyete DJ’i olarak tanınmaktadır. Profesyonel müzik kariyerinin bunun yanında Begüm Yücel ile boşanma süreçleri ile de basında geniş bir yer almıştır.

Doğuş Çabakçor yaşamı ve biyografisi

Doğuş Çabakçor 5 Mayıs 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İşletme Fakültesinde sürdü. Çocuk yaşlarda dağ bisikletçisi oldu. Aynı senelerda DJ’lik ile alakadar olmaya başladı. Günümüzde ailesinin Uludağ’da oteli bulunmaktadır.

Doğuş Çabakçor boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Doğuş Çabakçor müzik kariyerine üniversite senelerında adım attı. 2010 senesinde youtube üzerinden video içerikleri paylaşmaya başladı. Kısa sürede hem Türkiye hem de dünya çapında tanınan DJ’ler içinde yer aldı. 2011 ve 2012 senesinde Milliyet aracılığıyla “İstanbul Gece Hayatının En İyi DJ’i” seçildi. Aynı yıl Gecce.com Oscarlarında En İyi DJ seçildi.

Doğuş Çabakçor albümleri içinde Çabakçor Remixes, 7800 Çeşme, Vol. 4, 7800 Çeşme, Vol. 3 bulunmaktadır.

Doğuş Çabakçor özel yaşamı ile de gündemden düşmeyen isimler içinde yer almıştır. 2012 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi iş adamı Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile evlenen Doğuş Çabakçor’ın bu evliliklerinden 2014 ve 2016 doğumlu olan 2 çocukları dünyaya gözlerini açtı. Bu çocukların adları Aslan ve Kaplan’dır. Doğuş Çabakçor Begüm Yücel evliliği 2020 senesinde Doğuş Çabakçor’ın flört yazışmalarının ortaya çıkması ile son buldu ve 8 yıllık evlilik bitti. 

Doğuş Çabakçor boy, kilo ve hangi burç?

Doğuş Çabakçor boyu 1.79 cm, kilosu 75 kg ve burcu ise Balık. Göz rengi ise yeşil.

Doğuş Çabakçor boşandı mı, boşanma nedeni, neden ayrıldı?

Doğuş Çabakçor Begüm Yücel tek celsede boşandı. Boşanma nedeni ise Begüm Yücel’in eşi Doğuş Çabakçor’ın flört yazışmalarını ifşa etmesi ile ortaya çıkmıştır.

Doğuş Çabakçor boşandı mı? Doğuş Çabakçor sevgilisi kim? Doğuş Çabakçor Begümü aldattı mı, ayrıldı mı, neden ayrıldı? Doğuş Çabakçor evi, arabası, kavgası ve boşanma süreci ile gündeme gelmiştir. Doğuş Çabakçor ne iş yapıyor, mesleği? Doğuş Çabakçor hangi lise ve üniversiteden mezun, hangi partili, ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.