Doğanay Oğuz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
79
Doğanay Oğuz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Doğanay Oğuz kimdir?, biyografi sitemizde Doğanay Oğuz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Doğanay Oğuz kimdir? kaç yaşında?, Doğanay Oğuz kimdir? memleketi neresi, Doğanay Oğuz kimdir? evi nerede, Doğanay Oğuz kimdir? nereli, Doğanay Oğuz kimdir? instagram, Doğanay Oğuz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Doğanay Oğuz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Doğanay Oğuz
Doğum tarihi: 2001
Doğum yeri: Ağrı
Boy: 1.70 cm
Kilo: 57 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Yoytuber, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Doğanay Oğuz nereli? Kaç yaşında?

Doğanay Oğuz kimdir, nereli? Doğanay Oğuz kaç yaşında tik tok? Doğanay Oğuz sevgilisi kırmızı oje? Doğanay Oğuz (doganaybiri – deliyiz 46) tiktok fenomeni saç modeli, sevgilisi Pelin kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Doğanay Oğuz yaşamı ve biyografisi

Doğanay Oğuz Türk Tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. Sosyal medya kanalları üzerinden paylaşımı yaptığı yaratıcı içeriklerle tanındı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Doğanay Oğuz kimdir, nereli, sevgilisi

Doğanay Oğuz 2001 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Memeleketi aslen Ağrı’dır. Ankara’da yaşamını sürdürmektedir. Doğanay Oğuz tiktok ve instagram hesapları üzerinden takipçileri bulunan ünlü sosyal platform fenomenleri içinde yerini almaktadır. Genç yaşına rağmen ürettiği içeriklerle milyonlarca birinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Genç yetenek ve fenomen Doğanay Oğuz halen 19 yaşındadır. Eğitim sürecine ilişkin olarak okuluna sürdüği bilinmektedir.

Mayıs 2020 verilerine göre yotube kanalı üzerinden kendisini takip den bireylerin sayısı 400 bin iken kendisini tiktok uygulaması üzerinden takip edenlerin sayısı ise 3 milyon civarındadır. İnstagram takipçisi ise hemen hemen 162 bin civarındadır.

Doğanay Oğuz bir dönem Kırmızı Oje Fatma Kılıç ile sevgili oldu. Lakin aralarında 10 yaş fark olduğu için bu durum biraz takipçileri aracılığıyla anormal karşılanmıştır. Fatma Kılıç 2 çocuk annesi ve Doğanay Oğuz’dan 10 yaş büyüktür.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.