Doğan Alkış kimdir, Doğan Alkış kaç yaşında?

06.11.2021
375
Doğan Alkış kimdir, Doğan Alkış kaç yaşında?

Doğan Alkış kimdir, biyografi bölümünde Doğan Alkış biyografi sayfası ile karşınızdayız. Doğan Alkış kaç yaşında?, Doğan Alkış memleketi neresi, Doğan Alkış facebook, Doğan Alkış nereli, Doğan Alkış instagram, Doğan Alkış ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Doğan Alkış kimdir? başlığımızın detayları..

Doğan Alkış Kimdir – Doğan Alkış Biyografi

2002 Van doğumlu Doğan Alkış lise son sınıf sürdürmektedir. Kovan Sosyal medya ajansının kurucu ismi olan Doğan Alkış, 2016 senesinden bu yana çeşitli sosyal platformlarda videolar yayınlamış, özellikle sokak röportajı, Sosyal deneyler ve Ünlü isimler ile gerçekleştirdiği videolar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oyunculuk ve yönetmenlik hevesi olduğunu bundan dolayı amacını gerçekleştirmek için de 2017 senesinde hızlandırılmış yönetmenlik Atölyesine katılarak eğitim almıştır. 30 Kasım 2019 tarihinden bu yana Tiyatro ve oyunculuk eğitim hayatına bunun bunun yanında sürdürmektedir.Ayrıca kanal M’de program sunuculuğu yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

 2017 senesinde Van devlet Tiyatrosunda bunun bunun yanında Solo bir şarkı seslendirmiş, İki Dil Bir insan, çeşmeden ve Bir Nefes isimli kısa filmlerinin yönetmenliğini üstlenmiş, bunun bunun yanında Çeşmeden ve Bir Nefes Kısa filmlerinde oyunculuk yapmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.