Doğa Özüm kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
634
Doğa Özüm kimdir, nereli, kaç yaşında?

Doğa Özüm Kimdir, biyografi sitemizde Doğa Özüm ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Doğa Özüm kaç yaşında?, Doğa Özüm memleketi neresi, Doğa Özüm evi nerede, Doğa Özüm nereli, Doğa Özüm instagram, Doğa Özüm ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Doğa Özüm Biyografi

Doğa Özüm kimdir, kaç yaşında, nereli?

Doğa Özüm Sen Çal kapımı dizisinde Pina rolü ile yer almaya başladı. Sen Çal Kapımı Pina Doğa Özüm kimdir, yer aldığı diziler, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında, boyu kilo yaş burcu, aslen nereli, sevgilisi, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Doğa Özüm yaşamı ve biyografisi

Doğa Özüm 20 Mayıs 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Yozgatlıdır. Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur ve 24 yaşındadır. Anıl Can Özüm adında bir kardeşi bulunmaktadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde sürdü.

Doğa Özüm boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Güzel oyuncu Doğa Özüm oyunculuk kariyerini 2019 senesinde oynadığı Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Gizem rolü ile inşa etmeye başladı. Ardından 2020 senesinde Öğretmen dizisinde Rüya Örnek rolü ile seyircinin karşısına çıktı. 2021 senesinde Sen Çal Kapımı dizisinde Pina rolünü oynayan Doğa Özüm halen beyazperde de oynadığı bir sinema filmi yoktur. Günümüzde dizi ve film çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğa Özüm boy kilo yaş ve hangi burç?

Doğa Özüm boyu 1.67 cm kilosu 56 kg burcu Boğa.

Doğa Özüm dizileri ve filmleri

Doğa Özüm yer aldığı diziler? Doğa Özüm hangi dizilerde oynadı? Doğa Özüm dizi ve filmleri aşağıda listelenmektedir.

  • 2021 Sen Çal Kapımı (Pina)
  • 2020 Öğretmen (Rüya Örnek)
  • 2019 Mucize Doktor (Gizem)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.