DJ Maga kimdir, DJ Maga kaç yaşında?

07.11.2021
455
DJ Maga kimdir, DJ Maga kaç yaşında?

DJ Maga kimdir, biyografi bölümünde DJ Maga biyografi sayfası ile karşınızdayız. DJ Maga kaç yaşında?, DJ Maga memleketi neresi, DJ Maga facebook, DJ Maga nereli, DJ Maga instagram, DJ Maga ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. DJ Maga kimdir? başlığımızın detayları..

DJ Maga Kimdir – DJ Maga Biyografi

DJ Maga ismi Türkiye’de ise Beren Saat ile duyulmaya başladı. İkilinin bir eğlence mekanında çekildiği fotoğraf “aşk” söylentilerin yol açtı. Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat’in Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddia edildi.

DJ Maga, Fransa’da dünyaya geldi ve yaşamının çoğunu kültürler içinde seyahat ederek geçirdi. Yılın yarısı Güney Fransa’da geçiriyor, burada kariyeri üzerine yoğunlaşıyor.

Yılın geri kalanını ise Dubai’de, geri kalanını ise Mikonos’da geçiriyor. DJ Maga, müzik kariyerinde çoğunlukla etnik ve organik seslerden beslendiğini dile getiriyor.

Maga, hemen hemen 2 senedir üretim yapıyor ve Akumandra’da (Meksika) ” Destinesia ” adlı bir parça paylaşımı yaptı, bunun bunun yanında Voyeur Music’te (Londra) ilk EP “Regata” adlı eserini paylaşımı yaptı.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.