DJ Artz kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
325
DJ Artz kimdir, nereli, kaç yaşında?

DJ Artz Kimdir, biyografi sitemizde DJ Artz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. DJ Artz kaç yaşında?, DJ Artz memleketi neresi, DJ Artz evi nerede, DJ Artz nereli, DJ Artz instagram, DJ Artz ile alakalı her detay yazımızda..

DJ Artz Biyografi

DJ Artz kimdir, kaç yaşında, nereli?

DJ Artz Türk Müzisyendir. 2 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Gerçek adı Efe Çelik’tir. Günümüz itibari ile 31 yaşındadır. Batı Yakası, Ben BU İşi Niye Yapıyom Ki müzik albümleri ve özellikle Pavyon ve İşin Mutfağı şarkılarıyla ünlendi. Ezhel ve Bugy ile birlikte rap müzik dünyasında tanınan isimler içinde bulunmaktadır.

kimdir

DJ Artz yaşamı ve biyografisi

DJ Artz gerçek ismi ile 2 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Ardından İstanbul’a yerleşti. Mesleki kariyerine IBM’DE yazılım satış müdürü olarak çalışırken diğer taraftan müzik üreticisi oldu.

Türkiye’de rap şarkıları ile bi hayli beğeni alan Bugy, Ben Fero, Ezhel, Murda, Şehinşah, Berkcan Güven, Anıl Piyancı, Hidra gibi daha birden fazla müzisyenle çalıştı ve Old School Reggae Trap ve Anadolu ve de Boom-Bap tarzı ile sanatını konuşturdu. Genç DJ , Almanya Berlin ve Türkiye’de ve çeşitli şehirlerde konserler verdi.

DJ Artz başarılı müzik kariyerinin bunun yanında magazin dünyasında oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile Temmuz 2021 tarihinde sevgili olduklarını yönünde haberlerle de gündeme gelmiştir.

sevgilisi

DJ Artz boy kilo ve hangi burç?

DJ Artz boyu,  kilosu ve burcu gibi bilgiler güncellenecektir.

DJ Artz sevgilisi

DJ Artz Farah Zeynep Abdullah ile Temmuz 2021 tarihinde birlikte olduklukları haberlerle magazin ve basın organlarında yer almıştır. DJ Artz gerçek adı, ismi, ne iş yapıyor, sevgilisi, kaç yaşında? Dj Artz Farah Zeynep Abdullah sevgili mi, yaşamı ve biyografi detaylarını siz değerli okurlarımız için derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.