Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
2.348
Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir?, biyografi sitemizde Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? kaç yaşında?, Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? memleketi neresi, Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? evi nerede, Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? nereli, Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? instagram, Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Diyarbakırlı Kırık Meheme kimdir? Biyografi

Diyarbakır Kırık Meheme kimdir? Diyarbakırlı Mehmet kırık kimdir?

Bu dünyanın ağır yükünü çekip delirmektense, varsın deli olup bu dünyayı tiye almak belki kendisi için daha doğruydu. Yaşadıklarına çoğu insan kader dese de, onun da bu dünyaya bırakmak istediği bir mesajı vardı. Ne var ki zaten bu dünyaya kırık bir insan olarak gelmemişti. Eğitimciydi. Bir öğretmendi. Nice nesiller yetirttirip, yoksulluğun ve cehaletin çürümüş yüzünü ters düz eden kendine özgü bir mizacı vardı. Bahsettiğimiz hayat Diyarbakırlı Kırık Meheme’nin yaşamından başkası değil. İşte Diyarbakır’da tüm çevrelerce tanınan Kırık Meheme hikayesi.

Kırık Mehmet hoca kimdir? Kırık Meheme hikayesi!

Tıpkı şairin dediği gibi. An geldi ve Kırık Mehmet öldü. Kırık Meheme cenazesi koca bir kalabalığı beklemiyordu belki ama ona yürekten bağlanan kalpler izlediği vidoların altına yazdı son veda kelimelerini. Kırık Meheme cenaze merasimi onu tüm sevenlerini adeta yasa boğdu. Kırık Meheme ailesi kadar onu sevenleri de bu ölümden etkilendi.

Diyarbakırlı Mehmet hoca kimdir?

Kırık Meheme kim? Kırık Meheme biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle. Yaşadığı seneler kadar Kırık Meheme ölümü de herkesi bi hayli fazla üzdü. Bu bölümümüzde Kırık Meheme eski hali, Kırık Meheme geçmişi,  Kırık Meheme gençliği ve Kırık Meheme yaşamı ile ilgili bilgiler sunacağız.

Diyarbakır sokaklarında videolara alınan Diyarbakırlı Kırık Meheme çoğu zaman çeşitli vatandaşların aykırı sorularını youtube üzerinden keyifli bir biçimde yanıtlayan bir kişilikti. Diyarbakır etrafında halk içinde (kırık meheme) lakabı ile bilinen Mehmet Kırık hayata erken veda eden isimler içinde yerini aldı. Diyarbakır sokaklarında 7’den 70’e herkesin sevdiği Kırık meheme bir gece evine gitmedi. Akrabaları onu aramaya başladı. Geceyi bir parkta geçirdiği elde edilen Kırık meheme kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı. Kırık Mehme Fizik öğretmenliği yapmış ve Milli Eğitim Şube Müdürlüğünde görev almıştı.

Kıkırık Meheme yaşamını yitirdi! Kırık Meheme kaç yaşında ve neden öldü?

Diyarbakırlı Kırık Meheme, hemen hemen 10 yıl önce rahatsızlanan Kırık meheme, ruh sağlığıni kaybetmişti. 13 Eylül 2018 senesinde da kalp krizi sonucu yaşamını yitirmiştir. Kırık Meheme’nin yaşamı ibretlerle doludur. Diyarbakırlı Kırık Meheme hikayesi anlattığı ve kelimelerine eklediği birden fazla söylem aslında topluma birer mesaj niteliği kazandırmaktadır. Kırık olması da deliliğinden değildi. Belki de akıllıca söylemleriydi.

Kırık Meheme videoları ve Kırık Meheme röportajı

Aşağıda Diyarbakırlı Kırık Meheme’nin videolarına varabilirsiniz.

Kırık Meheme nereli? Kırık Meheme mezarı nerede?

Kırık Meheme neden öldü? Niye öldü? Diyenler ilk etaplarda bu acı habere itimat etmedilerse de sonradan tüm gerçekler ortaya çıkmıştır. Kırık Meheme mezarı Diyarbakır’dadır. Esasen Diyarbakırlıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.