Dilara Kaçmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
162
Dilara Kaçmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dilara Kaçmaz kimdir?, biyografi sitemizde Dilara Kaçmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dilara Kaçmaz kimdir? kaç yaşında?, Dilara Kaçmaz kimdir? memleketi neresi, Dilara Kaçmaz kimdir? evi nerede, Dilara Kaçmaz kimdir? nereli, Dilara Kaçmaz kimdir? instagram, Dilara Kaçmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dilara Kaçmaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Dilara Kaçmaz
Doğum tarihi: 5 Ocak 1996
Doğum yeri: Sakarya
Boy: 1.62 cm
Kilo: 54 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Ufuk Akdoğan ile)
Meslek: Oyuncu, Fenomen, Dansçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Dilara Kaçmaz nereli? Kaç yaşında?

Dilara Kaçmaz kimdir, nereli, yaşı, boy kilo, sevgilisi, babası, annesi, kardeşi kim? Dilara Kaçmaz kitap  Göğsündeki Uykumu Bölme oku? Dizileri, filmleri? Dilara Kaçmaz TikTok, YouTube kanalı, İnstagram hesabı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Dilara Kaçmaz yaşamı ve biyografisi

Dilara Kaçmaz Türk Tiktoker, dansçı, yazar ve bunun yanı sıra dizi oyuncusudur. Dilara Kaçmaz 2011 senesinde katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının sonrasında yaşamı bir anda değişmeye başladı ve dizilerde rol aldı. TikTok üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile ünlenen Dilara Kaçmaz kendi hayat öyküsünü kaleme aldığı Göğsündeki Uykumu Bölme adlı kitabın da yazarıdır.

Dilara Kaçmaz kitap Göğsündeki Uykumu Bölme oku

Dilara Kaçmaz 5 Ocak 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Kendisinden ufak bir de kardeşi bulunmkatadır. Babası ve annesi ayrıdır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Dilara Kaçmaz okul yaşamı biraz karmaşık geçmiştir. Eğitim süreci boyunca birden fazla okul değiştirmek durumunda kalmıştır. Kartal Ticaret Lisesi’nden mezun olmduktan sonra üniversite eğitim hayatına Düzce Akçakoca’da Dış Ticaret Bölümü’nde sürdürdü. Lakin kısa bir süre sonra üniversiteyi de bırakmıştır.

Dilara Kaçmaz televizyon ve şov dünyası ile 2011 senesinde katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile adım attı. 2013 senesinde Mehmet Ali Erbil ile Aşka Gel programına katıldı. 2017 senesinde ise ilk kez kameralrın karşısına geçerek “Aşkı Roman” dizisinde rol aldı. Bu dizide “Dilara” kişiliğine hayat verdi.

Dilara Kaçmaz dansları ve keyifli videoları ile her ne kadar neşelendirse de onun asıl yaşam hikayesi öz babası aracılığıyla senelerca cinsel istismara maruz kalmasıdır. Öz babası aracılığıyla senelerca cinsel istismara maruz kalan TikTok Fenomeni Dilara Kaçmaz’ın hikayesi herkesi derinden yaralamıştır. Hayat öyküsünü yazdığı “Göğsündeki Uykumu Bölme” isimli kitabında geniş bir şekilde olarak anlatmıştır. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Mehmet Ali Erbil’in programında yer almıştır. Bilhassa Youtube üzerinden paylaşımı yaptığı dans videoları ile tanınan Dilara Kaçmaz 2017 senesinde Aşkı Roman dizisinde Dilara kişiliğini canlandırmıştır.

Galatasaray taraftarı olan Dilara Kaçmaz sevgilisi Ufuk Akdoğan’dır. Ayrıca fenomenin enleri bulunmaktadır. İşte en sevdiği yemekler; Yaprak Sarması, taze fasulye, köfte, patates ve kızartması fast food tarzını çok benimsemektedir. Enleri içinde meyve olarak muz, çilek ve şeftali yer alırken, en sevdiği renk mavidir. En sevfiği müzik tarzı arabesk, Müslüm Gürses hayranıdır. Bunun bunun yanında slow ve türkçe pop müzik de dinelmektedir. Günümüzde çalışmalarına sürdürmektedir.

Dilara Kaçmaz dizileri ve filmleri

Dilara Kaçmaz yer aldığı diziler? Dilara Kaçmaz hangi dizilerde oynadı? TV şovları?

  • 2017 Aşkı Roman (Dilara) TV Dizisi
  • 2013 Aşka Gel Mehmet Ali Erbil
  • 2011 Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Programı

Dilara Kaçmaz kitapları

Dilara Kaçmaz kaleme aldığı kitaplar aşağıda bulunmaktadır.

  • Göğsündeki Uykumu Bölme
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.