Dilan Polat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
544
Dilan Polat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dilan Polat kimdir?, biyografi sitemizde Dilan Polat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dilan Polat kimdir? kaç yaşında?, Dilan Polat kimdir? memleketi neresi, Dilan Polat kimdir? evi nerede, Dilan Polat kimdir? nereli, Dilan Polat kimdir? instagram, Dilan Polat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dilan Polat kimdir? Biyografi

Gerçek adı:Dilan Polat
Doğum tarihi: 21 Temmuz 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Engin Polat ile)
Meslek: Fenomen, Estetik Uzmanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Dilan Polat nereli? Kaç yaşında?

Dilan Polat kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, eşi kim, çocukları var mı, annesi, babası kim? Dilan Polat annesi babası neden öldü?  Dilan Polat ne iş yapıyor, kaç tane güzellik merkezi var? Dilan Polat estetik oldu mu? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Dilan Polat yaşamı ve biyografisi

Dilan Polat Türk Estetik Uzmanı ve aunı zamanda sosyal platform fenomenidir. İnstagram hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı içerikler ve videolarla tanınmaya başladı.

Dilan Polat annesi babası neden öldü

Dilan Polat 21 Temmuz 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Henüz ufak yaşlarda annesi ve babası trafik kazası geçirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına devam eden Dilan Polat iş yaşamına fotoğraf çekmekle başladı.

Dilan Polat profesyonel olarak doğum fotoğrafçısı olarak iş yaşamına atıldı. Kısa bir süre sonra birden fazla ünlünün doğum fotoğraflarını çekti böylece yaşamı bir anda değişmeye başladı. 2017 senesinde “Dilan Polat Güzellik Merkezlerini” kurdu. Günümüzde milyonlarca kişi aracılığıyla instagram üzerinden takip edilen Dilan Polat Özel yaşamında Engin Polat ile evli olup 2 çocuğu bulunmaktadır.

Dilan Polat eşi

İnstagram fenomeni Dilan Polat Mayıs 2020 tarihinde paylaşımı yaptığı bir video ile kendisine şantaj yapıldığını dile getirerek annesinin babası aracılığıyla 17 yıl önce öldürüldüğünü gözyaşları içinde dile getirerek gündeme gelen isim olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.