Dilan Koç kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
549
Dilan Koç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Dilan Koç Kimdir, biyografi sitemizde Dilan Koç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dilan Koç kaç yaşında?, Dilan Koç memleketi neresi, Dilan Koç evi nerede, Dilan Koç nereli, Dilan Koç instagram, Dilan Koç ile alakalı her detay yazımızda..

Dilan Koç Biyografi

Dilan Koç kim? TikTok fenomeni Dilan Koç kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Dilan Koç olayı nedir, kim aracılığıyla tehdit edildi? Dilan Koç boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, babası, annesi, ailesi ile ilgili bilgiler. Dilan Koç olayı nedir? Dilan Koç tiktok, instagram ve twitter hesabı? Dilan Koç  burnu estetik mi? Dilan Koç yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Dilan Koç 2001 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kars’tır. Dilan Koç 2021 itibari ile 20 yaşındadır. TikTok fenomeni Dilan Koç özellikle çektiği video içerikleri ile kısa bir sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve binlerce takipçiye sahip oldu. Video içerik üreticisi Dilan Koç sosyal platform üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerin yanında Nisan 2021 tarihinde olağanüstü bir video ile gündeme geldi. İlk etaplarda takipçi ve beğeni kazanmak için video paylaşımı yaptığı öne sürülen genç fenomen kısa süre sonra gerçekten yardım talep ettiği yaşandı.

Dilan Koç kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, olayı, sevgilisi Dilan Koç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Peki, Nisan 2021 tarihinde ne olmuştu? TikTok fenomeni Dilan Koç ölüm tehdidi aldığını video çekerek sosyal platform hesapları üzerinden duyurmaya başladı. Son 48 saat içinde tehdit aldığını söyleyen Dilan Koç onu izleyen herkesten koruma ve yardım talebinde bulundu.

Yayınladığı videoda babasının bulunmadığını söyleyen Dilan Koç, gözyaşlarıyla paylaşımı yaptığı videoda şunları dile getirdi. “Benim babam yok, öldü doğru bana sahip çıkamaz ama siz bana sahip çıkın. Ben ölmek istemiyorum, öldükten sonra sesimi duymanıza gerek yok bana şimdi yardım edin lütfen” dedi.

Dilan Koç videosun sonrasında şu mısralarla sürdü.”Benim sesim olun, yanımda olun bu gönderimi paylaşın lütfen, ben öldükten sonra Dilan Koç ölümsüzdür demeyin, yardım edin.” dedi.  

@dilann.koc

Sesime ses olun beni yalnız bırakmayın, ölmek istemiyorum #keşfet #keşif #kadınlarölmesin #kadınlar #tiktok #sesimiduy #fyp #öneçıkar #keşfetaçıl #A

♬ orijinal ses – Dilan Koç

Dilan Koç bu videosunun sonrasında tehdit aldığı birinin ismini de açıklayarak Sidar Alanç adını açıkladı. Alanç ailesinden tehdit aldığını söyleyen Dilan Koç’a koruma verildiği altı çizildi. Sidar Alanç kimdir? Bu hususta halen net bir bilgi yok.

Dilan Koç boyu 1.65 cm kilosu 56 ve burcu Oğlak. İnstagram ve Tiktok üzerinden 200 bin üzerinde takipçi ve 2 milyon üzerinde beğeniye sahip.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.