Dilan Çiçek Deniz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
204
Dilan Çiçek Deniz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?, biyografi sitemizde Dilan Çiçek Deniz Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dilan Çiçek Deniz Kimdir? kaç yaşında?, Dilan Çiçek Deniz Kimdir? memleketi neresi, Dilan Çiçek Deniz Kimdir? evi nerede, Dilan Çiçek Deniz Kimdir? nereli, Dilan Çiçek Deniz Kimdir? instagram, Dilan Çiçek Deniz Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dilan Çiçek Deniz Kimdir? Biyografi

Dilan Çiçek Deniz Kimdir? (Çukur Sena) Nereli? Kaç Yaşında?

28 Şubat 1995  tarihinde  Sivas’ta hayata merhaba diyen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz baba aracılığıyla da aslen Sivaslıdır. Güzel oyuncunun yaşı 23 boyu ise 177 cm’dir. Ayrıca Burcu Balık‘tır.

Anne ve babası eğitmendir. Annesini adı Hale Temizyürek ve babasının adı Orhan Deniz’dir. Dilan Çiçek Lise dönemi boyuncu tiyatro ile ilgilenmiştir. 15 yaşında iken Güneşi Annem Sanırdım isimli birde şiir kitabı mevcuttur.

Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği Bölümünde eğitim alan Dilan Çiçek Deniz ardından Edebiyat Bölümüne geçiş yaparak eğitimini tamamlamıştır.

Dilan Çiçek Deniz 2014 senesinde katıldığı Elidor Miss Turkey müsabakasında ikinci olan isimler içindedır. Asıl mesleği mankenlik ve modellik olan Dilan Çiçek Deniz  oyunculuk yapmaveya başlamıştır.

İlk oyunculuk kariyerini “Balayı isimli film ile adım attı. 2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Ebru karakterini oynadı. Ardından “Bodrum Masalı”ve “Güneşin Kızları “dizilerinde rol aldı.

Bugünlerde de Çukur dizisinde Sena Koçovalı kişiliğine hayat vermektedir. Güzel oyuncunun sevgilisi ise Furkan Andıç‘tır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.