Dila Kent kimdir, Dila Kent kaç yaşında?

05.11.2021
392
Dila Kent kimdir, Dila Kent kaç yaşında?

Dila Kent kimdir, biyografi bölümünde Dila Kent biyografi sayfası ile karşınızdayız. Dila Kent kaç yaşında?, Dila Kent memleketi neresi, Dila Kent facebook, Dila Kent nereli, Dila Kent instagram, Dila Kent ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Dila Kent kimdir? başlığımızın detayları..

Dila Kent Kimdir – Dila Kent Biyografi

1994 İstanbul doğumlu Dila Kent, ailenin tek çocuğudur. İstanbul’da doğmuş ardından ailesi ile birlikte İzmir’e taşınmıştır. Dila Kent, İngilizce hazırlık okumuş, eğitiminin belli bir zamanında de eğitimlerini İngilizce olarak almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Film Tasarım ve Yönetmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

En fazla gidip görmek istediği ülkelerin başında İspanya bulunmaktadır. Uğurlu sayısı 4 olan tecrübeli ismin en sevdiği barbie bebeği, ailesinin kendisine ilk aldıkları bir Barbie bebektir. Ever After High ve Monster High bebekleri de çok sevmektedir. Barbie bebekler dışında pek fazla sevdiği ve ilgilendiği oyuncaklar olmadığını dile getirmiştir.

Üniversite eğitimini bitirdiktan sonra Youtube kanalını açmaya karar vermiş,Kanalında Challenge, eğlence, oyun, slime ve slime challenge gibi bir sürü keyifli ve gülünç videoları takipçileri ile paylaşmaya sürdürmektedir.Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 134bin civarındadır. Youtube video kanalında ise 2,12 Mn civarında abonesi bulunmaktadır. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.