Dila Bayrak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
133
Dila Bayrak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Dila Bayrak kimdir?, biyografi sitemizde Dila Bayrak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Dila Bayrak kimdir? kaç yaşında?, Dila Bayrak kimdir? memleketi neresi, Dila Bayrak kimdir? evi nerede, Dila Bayrak kimdir? nereli, Dila Bayrak kimdir? instagram, Dila Bayrak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Dila Bayrak kimdir? Biyografi

Dila Bayrak nereli? Kaç yaşında?

Dila Bayrak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Dila Bayrak yer aldığı diziler? Dila Bayrak sevgilisi, evli mi, eşi, çocuğu var mı, boy kilo, tüm dizileri, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Dila Bayrak yaşamı ve biyografisi

Dila Bayrak Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Oynadığı dizi filmlerle tanınmaktadır.

Dila Bayrak 26 Temmuz 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversiteyi İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirdi. Dizi ve film oyunculuğuna başlamadan önce İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimleri aldı.

Dila Bayrak kimdir biyografi

Mektup Kutusu, Bir Dilek Tut, Küçük Esnaf ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde kostüm ve yapım ekibinde yer aldı. Kameraların karşısına ilk kez 2007 senesinde “Genco” dizisi ile adım attı. Ardından 2009 senesinde “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde rol aldı. En büyük çıkışını 2015 yapımı olan “Baba Candır” dizisinde “Aslı” rolü ile yaptı. 2017 senesinde “Mutluluk Zamanı” filminde rol aldı. 2018 senesinde “Kalbimin Sultanı, Nefes Nefese, Ufak Tefek Cinayetler” gibi dizi filmlerinde rol aldı.

Dila Bayrak Çağrı Bayrak ile evli olup bu evliliğinden Mert adında bir oğlu bulunmaktadır.

Dila Bayrak eşi

Dila Bayrak boyu  1.60 cm kilosu 52 kg, göz rengi kahverengi ve burcu Aslan’dır. Günümüzde daha çok Hamile Yogası Eğitmeni olarak faaliyetlerine sürdürmektedir.

Dila Bayrak dizileri ve filmleri

  • 2018 Nefes Nefese
  • 2018 Ufak Tefek Cinayetler
  • 2018 Kalbimin Sultanı
  • 2018 Kara İnci
  • 2017 Mutluluk Zamanı
  • 2015 Baba Candır
  • 2009 Öyle Bir Geçer Zaman ki
  • 2007 Genco
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.