Dikran Masis kimdir, Dikran Masis kaç yaşında?

07.11.2021
135
Dikran Masis kimdir, Dikran Masis kaç yaşında?

Dikran Masis kimdir, biyografi bölümünde Dikran Masis biyografi sayfası ile karşınızdayız. Dikran Masis kaç yaşında?, Dikran Masis memleketi neresi, Dikran Masis facebook, Dikran Masis nereli, Dikran Masis instagram, Dikran Masis ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Dikran Masis kimdir? başlığımızın detayları..

Dikran Masis Kimdir – Dikran Masis Biyografi

İş Adamı Dikran Masis, Eskidji Müzayede Şirketi sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ,Türkiye’nin önemli emlakçılarından biridir.Her ne kadar Masis babasından kalan servetin üzerine koyarak başarılarını artırmış olsa da bu yolda büyük adımlar atmıştır. Bunun bunun yanında ülkemize getirilen bir çok önemli projenin mimarı Masis olmuştur. Bu projeler içinde zırhlı araç, para sayma makinesi ve bankamatik gibi cihazlar bulunmaktadır.

Masis kendisi ile ilgili bi hayli iddialı sözlere de imza atıyor. Misal verilecek olursa limon dahi satsam limoncular kıralı bulunacağını ifade eden Masis başarısını dürüstlüğe bağlıyor.Masis bitpazarının 4 sırrını ise çocuklarına miras bırakacak. Dolayısıyla bunu başka bir kimsenin öğrenmesine de müsaade etmeyecek. Noter aracılığıyla bildirilecek olan bu sırrın ne olduğu ise herkes aracılığıyla merak ediliyor.

Dikran Masis eşi Yasemin Öztürk  Masis’e  aldığı pahalı armağanler ile de çok fazla anılmaktadır. Bunun bunun yanında değerleri milyonları aşan bu armağanler her yaş gününde tekrarlanmaktadır. Bu armağan arada bir bir yat olurken arada bir de deniz manzaralı villa olabilmektedir.

Dikran Masis, 4. evliliğini Yasemin Öztürk ile yaptı. Kendisinden 35 yaş ufak olan Yasemin Hanım ise iç mimar.Önceki evliliklerinden 3 çocuğu bulunan Ermeni asıllı Dikran Masis, Nükhet Duru ile de bir dönem evli kaldı. Dikran Masis’in Nükhet Duru ile evliliğinden Cem isminde bir oğlu var. Başarıllı işadamı, 4. evliliğini Yasemin Hanım’la 2009 senesinde yaptı.İkilinin bir oğlu yer alıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.