Didem Soydan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
201
Didem Soydan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Didem Soydan Kimdir?, biyografi sitemizde Didem Soydan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Didem Soydan Kimdir? kaç yaşında?, Didem Soydan Kimdir? memleketi neresi, Didem Soydan Kimdir? evi nerede, Didem Soydan Kimdir? nereli, Didem Soydan Kimdir? instagram, Didem Soydan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Didem Soydan Kimdir? Biyografi

Didem Soydan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Didem Soydan yaşı, Twitter ve İnstagram hesapları kadar eski hali ve sevgilisi merak konusu.  Manken, oyucu Didem Soydan 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.  Bulgaristan, Yunanistan ve Arnavutluk göçmeni bir aileye mensup olan güzel sanatçının kariyer yolculuğu halen

Üniversitedeyken birlikte yol aldıkları Diesel adlodacı Ümit Ünal aracılığı ile modellik teklifi gelmesi üzerine kısa bir süre sonra La Russie defilesinde bulunan isimler içinde oldu. Fashion Week defilelerinin en fazla aranan ismi Didem Soydan ilk başlarda Diesel mağazasında da boy göstermiştir.

2014 senesinde İtalya Verona şehrinde yapılan Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan ilk Türk manken olarak ülkemizi temsil eden isim olmuştur.

Özel yaşamında magazin dünyasında Didem Soydan sevgilisi Can Bonomo ve son kez da Ozan Kıymaç ile ismi anıldı.

2012 senesinde bu yana de çeşitli dizi filmlerde oynamaya başladı.  Cem Adrian’ın Yalnızlık şarkısı klibinde oynadı.

Yoluna bugün ABD’de devam etmek isteyen Didem Soydan, Temmuz 2016 tarihinde Newyork’daki bir modellik ajansıyla anlaşma imzaladı ve oraya yerleşmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.