Diana Şahenk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
990
Diana Şahenk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Diana Şahenk kimdir?, biyografi sitemizde Diana Şahenk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Diana Şahenk kimdir? kaç yaşında?, Diana Şahenk kimdir? memleketi neresi, Diana Şahenk kimdir? evi nerede, Diana Şahenk kimdir? nereli, Diana Şahenk kimdir? instagram, Diana Şahenk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Diana Şahenk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Dianne Şahenk
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Amerika
Boyu: 1.70 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Ferit Şahnek ile)
Meslek:  İş Kadını
İnstagram hesabı için tıklayın.

Diana Şahenk kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Diana Şahenk kimdir, nereli, kaç yaşında, dini ne, boyu, kilosu ve burcu?  Ferit Şahenk’in eşi kimdir? Ünlü işadamı Ferit Şahenk’in eşi Diana Şahenk ailesi, kızı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Diana Şahenk yaşamı ve biyografisi

Diana Şahenk aslı ve tam adı ile Dianne Şahenk Amerika’da dünyaya gözlerini açtı. Diana Şahenk ailesi McIntayre ailesinin elemanıdur. Eğitimine Amerika’da başlayan Diana Şahenk’in yaşamı 1980’li senelerda Harvard University’sinde öğrenciyken bugün Doğuş Grubu, NTV ve Garanti BBVA’nın sahibi olan Ferit Şahenk ile tanışması ile bir anda değişti. Ferit Şahenk Diana Şahenk ile üniversite saatleri civarında tanışarak birbirine aşık olurlar. Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İş adamı Ferit Şahenk’in eşi Diana Şahenk Amerikalı ve Amerika vatandaşıdır.

Diana Şahenk 1989 senesinde Amerika’dan İstanbul’a ailesi ile birlikte gelerek Ferit Şahenk ile Hilton Otel’de nikah masasına oturdu. İstanbul’da evlenen Diana Şahenk, bunun yanı sıra Procter&Gamble şirketinin de sahibidir.  Diana Şahenk  ve Ferit Şahenk çiftinin bu evliliklerinden 1998 senesinde “Defne” adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Ferit Şahenk’in kızı Defne Şahenk 2019 saygınlığı ile 21 yaşındadır. Diana Şahenk  ve Ferit Şahenk 30 senedir evlidirler. 2018 senesinde “Ferit Şahenk boşandı” şeklinde çıkan haberlere karşın Ferit Şahenk açıklaması şöyle olmuştur. “Karımla buradayım, baba topraklarımda… “Eşiyle boşandı” diye yazıyorlar, hayır, boşanmadım! Eşim Diana burada.” demiştir.

Ferit Şahenk Türkiye’nin ve dünyanın saygın iş adamları içinde bulunmaktadır. Ferit Şahenk babası ise 2001 senesinde yitirdiğimiz Doğuş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Niğdeli işadamı Ayhan Şahenk’dir.

Diana Şahenk fotoğrafları

Diana Şahenk vikipedi
Diana Şahenk kızı
Diana Şahenk boy kilo ve burcu
Diana Şahenk boşandı
Diana Şahenk biyografi
Diana Şahenk ailesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.